2. Piknik Biegowy GONIACKA 2017

Lato już za pasem i nic dziwnego, że wiele osób oddaje się snuciu wakacyjnych planów. Jeżeli już wiecie, w którym morzu wymoczycie stopy, nad jakim jeziorem zjecie rybę, i co będziecie zwiedzali, nie zapomnijcie o naszych górach, szczególnie w ostatni weekend sierpnia! Gdzie jechać, by spędzić go aktywnie z całą rodziną? Odpowiedź może być tylko jedna: malownicza Białka Tatrzańska po raz drugi z rzędu będzie miejscem Pikniku Biegowego, gdzie nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Nie może Was tam zabraknąć!

W dniach 25-27 sierpnia 2017 zawitajcie do Białki Tatrzańskiej, a na pewno nie będziecie się nudzić! Już w piątek odbędzie się 5 km bieg na dochodzenie, a także kolorowy bieg Farbowane Gymby (1 km). Sobota wypełniona będzie atrakcjami od samego rana. Dzień rozpocznie się od startu półmaratonu górskiego Goniacka Het na Grape, który będzie oferował nie tylko wymagające podbiegi i zbiegi, ale również spektakularne widoki na Tatry. W ten sam dzień odbędzie się Góralsko Wycierucha, czyli bieg z przeszkodami na dystansie 8 km (nie zabraknie wersji dla Smarkocy – 1 km). Dzień zakończy paradny bieg kobiet w „kieckach”. Na pokonanie 1 km Panie będą miały aż godzinę. Ostatni dzień rywalizacji to dwa najdłuższe dystanse – Rombanica na Pół Setki (52 km), Goniacka Maraton (42km), a także cieszący się ogromną popularnością bieg Dycha Cy nie Dycha (10 km), którego profil jest idealny, by poprawić swój rekord życiowy!

Jednak sama sportowa rywalizacja to nie wszystko. Podczas całego weekendu na uczestników i ich rodziny czeka mnóstwo atrakcji: prelekcje najlepszych biegaczy, konferencje, warsztaty tematyczne, zajęcia zumby, poranny rozruch i treningi z trenerami, kiermasz odzieży i sprzętu biegowego oraz turystycznego czy specjalna Strefa Smarkocy dla najmłodszych.

W pierwszy wieczór będzie miała miejsce dyskoteka, a z soboty na niedzielę odbędzie się widowiskowy koncert dla wszystkich. Czy można lepiej spędzić ostatni weekend wakacji? My już znamy odpowiedź! Zapraszamy serdecznie na piknik biegowy z przytupem – w prawdziwie góralskim stylu!

Biegi do wyboru:
Dycha cy nie dycha ?
•    Dystans: 10km
•    Podbieg: 170m
•    Zbieg: 378m

HOTEL BANIA Goniacka het na grape 21km
•    Dystans: 21km
•    Podbieg: 987m
•    Zbieg: 979m

Goniacka Maraton – Bieg Ziajoka o Puchar Wójta Gminy 42km
•    Dystans: 42km
•    Podbieg: 1099m
•    Zbieg: 1351m

Rombanica na Pół Setki 52km
•    Dystans: 52km
•    Podbieg: 1520m
•    Zbieg: 1528m

Góralsko Wycierucha 8km z przeszkodami
Góralsko Wycierucha dla Smarkocy 1km
Bieg na dochodzenie o Puchar Ośrodka Narciarskiego KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA 5km
REGATTA Farbowane Gymby
Bieg Krasnych Dziewek (1 km) 1 godz.

Szczegółowe informacje znajdziesz na oficjalnej stronie biegu: www.goniacka.pl
oraz na Facebooku: www.facebook.com/goniacka/

Partnerzy: Regatta, Dare 2B, Dziubas, Kotelnica Białczańska, Hotel Bania, TVN, T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, Eka Medica, Biegigórskie.pl, Wojs Media, Terma Bania, ASport, NWSKI.pl, TestyOutdoorowe.pl, Bukowina Tatrzańska, Trójka – Polskie Radio.

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te