Zostań Mustangiem i poczuj wolność

Dobczycki Klub Biegacza pragnie po raz drugi zaprosić wszystkich biegaczy do wzięcia udziału w II Półmaratonie Mustanga.

16 maja o godzinie 10:00 w Porębie k. Myślenic, po raz kolejny wystartuje ta bardzo dobrze przyjęta przez biegaczy impreza. W roku ubiegłym zawody zebrały całą śmietankę biegaczy górskich.

mustang1

Mocno obstawiona czołówka półmaratonu wraz z upalnym dniem sprawiła, że każdy zawodnik wycisnął z siebie miliony kropel potu i na metę wbiegał usatysfakcjonowany i szczęśliwy, stając się „Niepokonanym Mustangiem”.
Również w tym roku czeka na zawodników fajna zabawa. Tym razem bieg zostanie poprowadzony trasą wiodącą w przeciwnym kierunku niż w poprzednim roku.

trasa_polmaratonu-1024x730

DKB wraz z TKKF postanowili przygotować również biegi dla dzieci i atrakcje dla najmłodszych. Warto przyjechać już dzień wcześniej. Ośrodek Wypoczynkowy “Pod Kamiennikiem”, gdzie mieści się biuro zawodów, przygotował specjalną ofertę dla uczestników biegu. Zadbał również o to aby nikomu się nie nudziło zapewniając różne atrakcje.

kamiennik

Naszym tegorocznym partnerem jest również Norafsport, a dzięki współpracy i doświadczeniu podniesiemy poziom naszego biegu.
Pragnąc aby każdy biegacz czuł się usatysfakcjonowany i doceniony na naszej imprezie, wsłuchujemy się w sugestie zawodników, starając się by poziom imprezy stale wzrastał.

mustang2

W tym roku przypada pierwsza rocznica „Mustanga”, wiec każdy biegacz załapie się na kawałek tortu.
Bajkowy las, dzikie ścieżki i  wspólna przygoda czekają na tegorocznych mustangów.

mustang3

Zachęcamy do zapisów – do 15 marca tańsze wpisowe. Tegoroczny limit uczestników wynosi 300 osób.

Link do zapisów: http://polmaratonmustanga.dkb.org.pl/rejestracja/

Strona zawodów: http://polmaratonmustanga.dkb.org.pl/

Serdecznie zapraszamy na dziką przygodę!

Post navigation

3xŚnieżka = 1xMont Blanc

4 lipca w Karpaczu, rozegrana zostanie druga edycja górskiego ultramaraton biegowego „3xŚnieżka=1xMont Blanc”. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy,…

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te