Ruszaj do Japonii z ASICS

Wyjazd do Japonii, pakiet startowy na Kobe Marathon 2014 lub wejściówka do strefy VIP, zwiedzanie Tokio oraz Instytutu Sportu ASICS w Kobe – wszystko to możesz wygrać w nowym konkursie ASICS i Intersport.

Niepowtarzalna szansa wyjazdu do Japonii na Kobe Marathon czeka na wszystkich miłośników biegania. Wystarczy w jednym ze sklepów Intersport  w dniach 11 września – 9 października 2014 zakupić obuwie biegowe ASICS GEL-STRATUS lub ASICS GEL-TRABUCO 3/G-TX i zachować dowód zakupu, następnie do 9 października zarejestrować swój udział w konkursie na portalu Interrun.pl oraz odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe zamieszczone w formularzu zgłoszeniowym.

asics4

Oto one:

1.    Co oznacza skrót ASICS?
2.    Jaki czas uzyska zwycięzca 15. Poznań Maraton?

Ekskluzywny wyjazd do Japonii wygra osoba, która poprawnie odpowie na pierwsze pytanie i poda czas najbardziej zbliżony do oficjalnego czasu zwycięzcy tegorocznego maratonu w Poznaniu. Niezależnie od tego, czy biegasz na długich dystansach i marzy Ci się udział w maratonie w Kobe, czy preferujesz obserwować maratony z boku – przewidziana nagroda z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Laureat konkursu pojedzie do Japonii, gdzie będzie na niego czekać pakiet startowy na Kobe Marathon 2014 lub kibicowanie i wejściówka do loży VIP, zwiedzanie Tokio, a także wizyta w siedzibie firmy ASICS w Kobe oraz w Instytucie Sportu.

Więcej informacji w regulaminie na stronie interrun.pl

asics3

Post navigation

Leave a Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te