Kursy Podstawowe w El Speedo -2020r. - BiegiGorskie.pl

Kursy Podstawowe w El Speedo -2020r.

Stale idziemy do przodu – to dzięki wam, inwencji wokoło El Speedo oraz otwartości i miłości do latania. Kursy podstawowe na sezon 2020 mamy przygotowane, więc jeżeli chcecie lub znacie kogoś kto chce nauczyć się latać – niech nie zwleka. Zapisy już uruchomione. Zgłoszenia wysłane z większym wyprzedzeniem pozwolą nam jeszcze lepiej przygotować się na wasz przyjazd i efektywnie zorganizować grupy Polsko-Czeskie.

Co nowego przygotowaliśmy dla zaczynających pilotów?

Nowe przygotowanie przed Kursem Podstawowym.

Przez cały sezon 2019 śledziliśmy rezultaty metodyki nauczania pod kontem wcześniejszego przygotowania teoretycznego do kursu. To wszytko po to, by bardziej skoncentrować się na przygotowaniu kursanta do ćwiczeń które będzie wykonywać podczas treningów. Po analizie zdecydowaliśmy się od stycznia uruchomić nową wersję nauki on-line w ramach przygotowania El Speedo E-learning. Oczywiście wcześniejsze przygotowanie jest w cenie kursu. 

Nowy skrypt paralotniowy dla zaczynających pilotów.

Nad skryptem zastanawiamy się już od jakiegoś czasu i wiemy, że jest to pomocny element, który zwiększa przyswajalność informacji podczas naszych wykładów. Pierwszą wersję skryptu wydrukowaliśmy w połowie sezonu 2019 a aktualnie ją kończymy, by była gotowa na sezon 2020. Oczywiście materiały pomocnicze są w cenie opłaty za kurs. 

Nowy sprzęt paralotniowy. 

Obecnie kończymy sprzedaż zeszłorocznych szkolnych kompletów paralotniowych i rozpoczynamy zakup nowego sprzętu. Tak, że możecie spodziewać się nowych paralotni i nowej wersji uprzęży z zintegrowanym Variem (urządzenie informujące dźwiękiem o noszeniu i opadaniu) dzięki któremu w ciągu kursu będziemy przygotowywać do latania w termice. 

A co nowego dla pilotów po Kursie Podstawowym?

Oprócz naszego standardowego programu szkoleniowego pełnego wyjazdów i kursów doszkalających poszerzyliśmy program HAWK o miejsca do latania poza Beskidami.

Dziękujemy za zainteresowanie i czekam na Ciebie…
Dalibor Carbol

El Speedo – postęp dzięki podejściu…

Więcej informacji o Kursach Podstawowych paralotniarstwa. Terminy 2020: https://elspeedo.cz/pl/kursy-paralotniarstwa/kurs-podstawowy-paralotniarstwa/

Więcej informacji o Programie dla Absolwentów: https://elspeedo.cz/pl/kursy-paralotniarstwa/program-absolwencki/

Napisane przez

Radosław Kuczyński

Pilot www.elspeedo.pl