Loty widokowe za granicą jak w Beskidach - BiegiGorskie.pl

Loty widokowe za granicą jak w Beskidach

Dosyć dobrze pamiętam wszystkie przeloty tandemowe XC i ludzi którzy się zdecydowali na nie. Dlatego, że to zawsze było coś NIESAMOWITEGO. Zaczęło się to pięciogodzinnym lotem w dwie strony z Jurą Michlikiem w Tolminie. Nawigowałem w tym czasie grupę przelotową podczas treningu XC. Jura kontrolnie pytał o wszystkie możliwości i strategię lotu. Był pełen entuzjazmu a mi  się to także udzieliło. Z kolejnym pasażerem latałem na Marmoladzie, w Bassano, Halsztacie, Pieve di Alpagio, Kirgistanie, Beskidach i wielu innych miejscach przez te ostatnie lata.
Jeżeli masz pomysł, gdzie chcesz polatać w tandemie, zaproś znajomych, rodzinę i pojedźmy tam razem. Jestem pewny, że warto to zrobić. A jeśli jesteś pilotem wybierz konkretne miejsce tak byśmy mogli wspólnie polatać.
Dalibor Carbol
Zaproś swoich znajomych lub całą rodzinę, której chcecie przybliżyć paralotniarstwo na wyjazd do jednej z lokalizacji gdzie latamy termicznie, ekspedycyjnie lub trenujemy ACRO. Przeważnie to miejsca także dla turystów, rowerzystów i wszystkich tych którym służy relaks, świeże powietrze i słońce. A to wszystko za cenę jak w Beskidach!
Terminy wyjazdów możesz zobaczyć (zmiana języka po kliknięciu na flagę) TUTAJ
Według miejsca, kursu tematycznego wybierz przygodę dla siebie i swoich bliskich:
Włochy
– latanie termiczne, cel zawsze tam gdzie słońce i jest ciepło na wiosnę oraz jesień. Krótkie i spokojne długie przeloty nad malowniczą krainą.
– wyjazdy ekspedycyjne: Włoskie safari – wyprawa zapoznawcza do różnych miejsc, latanie u podnóża Alp, Marmolady – jesienne widoki i latanie przy pionowych ścianach Dolomitów.
– Kursy XC: Pieve di Alpago – polećcie na przelot wzdłuż alpejskiego grzebienia.
Słowenia
– Termiczne kursy na Liaku, cel gdzie jest słońce, ciepło na wiosnę i jesień. Krótkie i spokojne długie przeloty nad malowniczą krainą.
– wyjazdy ekspedycyjne i kursy XC: Tolmin safari – Alpy Julijskie są idealne do turystyki górskiej i niezapomnianych paralotniowych przelotów.
Austria
– wyjazdy ekspedycyjne: Dachstein safari – przeloty pomiędzy majestatycznymi alpejskimi grzebieniami, ciekawe miesce turystyczne dla całej rodziny.
– Dachstein – Krippenstein: SIV kurs czyli treningi bezpieczeństwa. Góry, skały, jeziora, jaskinie, trasy narciarskie i rowerowe. Wszystko przygotowany pod sport-turystykę. Jeżeli chcesz mocnych wrażeń i interesują cię akrobacje na paralotni Dachstein to świetne miejsce na ACRO TANDEM.
Hiszpania
– ekspedycyjne wyjazdy do Andaluzji. Tutaj nie tylko latamy. Poznajemy nowe miejsca, odwiedzamy Gibraltar, Seville,
Jerez de la Frontera, Cordobe i wiele innych miejsc.Degustujemy lokalne przysmaki i odpoczywamy w powietrzu i na ziemi.
– ekspedycyjne wyjazdy na Wyspy Kanaryjskie: styczniowa oferta na latanie w krótkich spodenkach na klifach i małych górkach wzdłuż oceanu.
Himalaje
– ekspedycja Nepal. zaplanuj rodzinny wyjazd połączony z trekingiem wokoło Annapurny oraz Himalajskim lotem przelotowym.
Wybierz kurs lub wyjazd w naszym kalendarzu. Napisz do nas, ile osób będzie z tobą i kto będzie chciał latać.Czy masz nocleg czy mamy go zarezerwować. Od wielu lat jeździmy w te miejsca i chętnie pomożemy w turystycznej logistyce.
Loty tandemowe El Speedo czekają dla ciebie i twoich przyjaciół!
Cena lotu: 290 zł
Zapraszamy
Dalibor Carbol, Slávek Tmej, Karel Vrbenský, Michal Krysta, Petr Bártek, Renda Podpinka, Zdeněk Čermák i inni piloci tandemowi El Speedo.
Więcej informacji o naszych kursach, wyjazdach i szkoleniach www.elspeedo.cz

Napisane przez

Radosław Kuczyński

Pilot www.elspeedo.pl