Czesko-polskie dni 2016 w Karkonoszach - BiegiGorskie.pl

Czesko-polskie dni 2016 w Karkonoszach

W roku 2013 przygotowaliśmy 4 weekendowe spotkania akcji czesko-polskie dni w Beskidach. Niewątpliwie było to intensywne i ciekawe spotkanie pilotów z dwóch sąsiadujących państw. Poruszyliśmy podczas wykładów wiele ciekawych paralotniowych tematów i lataliśmy po czeskiej i polskiej stronie Beskid. Nocą wyruszyliśmy na Łysą górę, by na szycie przywitać świt i wspólnie wystartować wraz z tandemem. Przypuszczalnie był to pierwszy tandemowy lot z południowo-wschodniego stoku a co więcej pasażerem był reporter czeskiej rozgłośni radiowej mówiący o naszych czesko-polskich dniach. I tak oto dostaliśmy się do radia 🙂 Ogólnie sporo się działo, w powietrzu i na ziemi, dużo śmiechu i zabawy oraz intensywnych przeżyć. Chcielibyśmy powtórzyć to przyjacielskie spotkanie tym razem w Karkonoszach.

Kiedy?
23 i 24.04.2016

Gdzie?
Karkonosze i środkowe Czechy

Na jakich miejsca się szykujemy:
– Medvědín,
– Černá hora,
– Raná u Loun,
– Kozákov.

Jaki mamy pomysł?
Przygotowaliśmy dla was dawkę przygód, opisów terenów do latania oraz ciekawego latania. W zależności od prognozy i możliwości przelotowych oraz ilości zgłoszonych osób w jednym z terminów naszych spotkań odbędzie się LUFTMAN 2016. A to oznacza, że przy okazji można otrzymać ciekawe nagrody.

Co mam zrobić?
Wystarczy zgłosić się na naszej stronie www.elspeedo.cz na czesko-polskie dni 2016 – zgłoszenie tutaj.
Jeżeli myślicie o udziale w LUFTMANIE 2016 to wypełnijcie zgłoszenie na stronie www.luftman.cz – zgłoszenie tutaj.

Oczywiście z wyprzedzeniem, będziemy informować o szczegółach organizacyjnych, opcji zakwaterowania oraz zbliżających się warunków pogodowych.

Czekamy i zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu w powietrzu i na ziemi!

El Speedo

Więcej informacji: radek(małpa)elspeedo.cz lub +48 604 98 2001

2015_Krkonose_002 2015_Krkonose_003 2015_Krkonose_005 2015_Krkonose_007

Napisane przez

Radosław Kuczyński

Pilot www.elspeedo.pl