Beskidy Ultra Trail – zapowiedź

Już za niespełna 3 tygodnie od 1-4 października 2015 , trzecia edycja Beskidy Ultra Trail. Czeka na Was 5 tras w tym 260, 120, 90, 60 i 20 km. Start i meta jak w poprzednim roku w Szczyrku, a po drodze przepiękne trasy, zapierające dech w piersiach widoki i przygoda, której długo nie zapomnicie.

Nazwę wybraliśmy nieprzypadkowo. Łączy ona w sobie trzy rzeczy które kochamy: nasze GÓRY, które znamy i przemierzamy od lat, SPORT jakiemu się oddaliśmy i SZLAK, na którym spędzamy prawie cały nasz wolny czas.

DSC_0032~2

Wiemy, że w naszej pasji nie jesteśmy osamotnieni – dlatego stworzyliśmy te Zawody. By podzielić się z Wami tym co my mamy na co dzień. By pokazać jak pięknie można się spełniać mając do dyspozycji tylko własne nogi. Wreszcie, by dać Wam możliwość wykazania się i sprawdzenia jak daleko sięgają Wasze możliwości.

DSC03525

W Polsce jeszcze nie było takiego biegu. Ciężko będzie znaleźć podobny w Europie. Termin to również nie przypadek. Chcemy byście mogli z hukiem zakończyć sezon wspominając piękne, trudne i radosne momenty jakie mamy nadzieję spędzicie z nami.

Bez tytułu

Wierzymy, że piękno i magia naszych gór zauroczą Was tak jak zrobiły to z nami.
Jesteśmy pewni, że wrócicie.

Zapisy trwają do  20 września – www.beskidyultratrail.com

circle-1

Beskidy Ultra Trail
Przebiegnij z nami Beskidy

Serdecznie Zapraszamy!

Post navigation

Jeśli podoba Ci się ten post, być może spodobają Ci się także te