Opaska fitness z gps - mała cena za świetną jakość. Przedstawiamy model Garett 23 - BiegiGorskie.pl

Opaska fitness z gps – mała cena za świetną jakość. Przedstawiamy model Garett 23

Coraz więcej z nas poważnie myśli nad zmianami w swoim życiu i rozpoczęcia biegania lub uprawiania sportu. Jest to dość logiczne – sport to zdrowie i przedłuża życie. Odpowiednie uprawianie sportu może wydatnie i pozytywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Równocześnie jednakże słowo klucz już tutaj raz paðło – uprawianie sportu powinno być ODPOWIEDNIE, czyli dostosowane do naszych predyspozycji i stale monitorowane, by nie zaszkodzić sobie bardziej, niż pomóc. Dziś możemy wykorzystywać do tego celu specjalny sprzęt – opaskę fitness, która będzie monitorować nasze zdrowie, ale przede wszystkim – osiągnięcia, by poprawić nasze wyniki i zadbać o odpowiedzialne uprawianie sportu. Równocześnie chcemy kupić opaskę dobrą, która nie będzie kosztować majątku. I w tym zakresie zdecydowanie jest co polecić. Mowa o rozwiązaniu znanym jako Garett fit 23. Czego możemy spodziewać się po takim produkcie? Przyjrzyjmy się temu nieco bliżej.

Garret fit 23 – czyli jak za niską cenę kupić dobrą opaskę fitness z gps

Dostrzec można trend, że w zakresie doboru sprzętu, najczęściej analizę możliwości zaczynamy od produktów największych gigantów na rynku. Równocześnie ktoś, kto orientuje się w prawach rynkowych, zdaje sobie sprawę z tego, że to właśnie mocno wyspecjalizowani specjaliści, oferują w zakresie swojej specjalizacji najlepsze produkty. I takim rozwiązaniem jest bez wątpienia garett fit 23 gps. Warto tutaj od razu wspomnieć o kilku kwestiach. Co prawda funkcje i możliwości sprzętu przeanalizujemy dalej, to jednak tutaj zaznaczymy, że jest to smartwatch z gps. Dlaczego to takie ważne?

Wiele, ekonomicznych modeli na rynku, rezygnuje właśnie z GPS-a. Taka opaska nie ma większego sensu, ponieważ wszystko liczy o system zliczania kroków – tak właśnie poznajesz ilość przebytych kilometrów i wiele innych. System ten jest jednak rozwiązaniem wadliwym, ponieważ można go oszukać, zdecydowanym ruchem ręki, bez wykonania kroku, podnosząc wskazanie licznika.

Dlatego opaska fitness z gps jest rozsądniejszym rozwiązaniem. Masz bowiem wskazania również z nawigacji, co sumarycznie pozwala na stworzenie ogromnego zestawienia informacji, które uwzględnią przebytą trasę oraz informacje o wysokości. Tym samym, stosowne wskazania, będą bardziej kompletne, ale przede wszystkim – rzetelne.

Nie każdy smartwatch jest z GPS, a często są to rozwiązania naprawdę drogie. Tutaj mamy do czynienia z tanią alternatywą, która również posiada funkcjonalności dostępne w topowych modelach. To oczywiście nie wszystkie możliwości tego sprzętu, gdyż tym przyjrzymy się już za parę chwil. Tymczasem o samym sprzęcie, w kontekście działania opasek fitness, możemy więcej przeczytać również tutaj: Opaska fitness.

Zobaczmy jak opisują opaske garret fit 23 jej użytkownicy

Żeby poznać dany produkt w pełni, potrzebne są wypowiedzi użytkowników. Dlatego też sprawdzimy, jakie garett fit 23 GPS ma opinie wśród swoich użytkowników. Kilka tego typu wypowiedzi zamieściliśmy poniżej. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią.

“Bardzo dobry sprzęt w cenie korzystnej, patrzac na rynkowych tuzów i flagowce. Nie widzę wad w wykonaniu, baterii, czy stabilności zasięgu. Przez kilka tygodni nawet jednej zawieszki nie było.”

Ocena: 5/5  

“Genialna zarówno dla młodzieży i dorosłych. Podoba mi się bardzo to, że ma wiele przydatnych funkcji. świetnie się sprawdza w różnych formach aktywności – od biegania, po marsze czy jazdę na rowerze”

 Ocena: 5/5  

“Opaska świetnie się sprawdza, to mój drugi zakup tej firmy i wszystko działa płynnie i bez zarzutu. Dodatkowo muszę przyznać że ma elegancki design, ładnie wygląda na ręku. “

Ocena: 5/5

Przyznać więc należy, że sprzęt jest lubiany oraz popularny. Zdecydowanie warto sie w niego zaopatrzyć. Więcej dowiesz się również na stronie Garett fit 23 gps.

Jakie funkcje posiada Garret Fit 23 z gps ?

Przejdźmy wreszcie do tego, co wykazał test garett fit 23 gps. Jakie dokładnie funkcje ma ta opaska? Czego możemy się spodziewać, użytkując ten sprzęt?

Oprócz standardowego modelu GPS, o którym pisaliśmy już wcześniej, a który umożliwia nam liczenie przebytej odległości i prędkości, z podglądem na mapie, możemy dostać od opaski zdecydowanie więcej. Przede wszystkim, dzięki aplikacji Garett Sport, dostępnej dla Androida i iOS, możemy analizować swoje wyniki i porównywać aktywności oraz analizując jakość snu i raporty z pulsometru. Jest więc to spore ułatwienie zarządzania swoim uprawianiem sportu.

Wspominaliśmy o uprawianiu sportu. Opaska pozwala dobrać aktywność, którą wykonujemy, by jej pomiary były jeszcze dokładniejsze. Wybieramy czy chodzimy, biegamy, jedziemy rowerem itp. i mierzymy swoje osiągi.

Przy tej okazji warto tutaj zwrócić uwagę na szereg wbudowanych czujników i modułów wspierających. Pulsometr na nadgarstku, pozwala nam monitorować pracę serca przy uprawianiu sportu i w stanie spoczynku. ma to ogromne znaczenie, ponieważ całodobowy pomiar pozwala nam na monitorowanie pracy swojego serca i odpowiednie reakcje. Do tego dochodzi monitor snu, by kontrolować jakość i ilość snu oraz czujnik braku aktywności, przypominający o ćwiczeniach i czujnik ruchu, pozwalający wybudzić opaskę ruchem.

Niezależnie od działań sportowych, warto korzystać z opaski z powodu wbudowanego krokomierza. Liczy on ilość wykonanych kroków oraz przebyty dystans i spalone kalorie. Wszystko to wysyłane jest do aplikacji.

Monitorowanie aktywności i uprawianie sportu ułatwiają wbudowany barometr, wysokościomierz i termometr. Tym samym możemy swobodnie zarządzać swoim działaniem i jego jakością.

Warto wiedzieć, że całość działań jest prostsza, ponieważ opaska ma wodoodporną obudowę o wytrzymałości IP54. Można wystawiać ją na deszcz i myć w niej ręce, bez obaw uszkodzenia sprzętu.

Samą opaskę aktualizujemy w prosty sposób, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth – wystarczy zlecić to za pomocą aplikacji na smartfonie.

Samym smartfonem też można, dzięki opasce, lepiej zarządzać. Za pomocą dyskretnych wibracji, sygnalizuje nam ona, kiedy ktoś do nas dzwoni lub wysłał wiadomość. Możemy więc sprawdzić to, bez wyciągania smartfona.

Przyznać więc należy zdecydowanie, że funkcjonalność tego sprzętu jest naprawdę dużą. Przy czasie pracy baterii do 5 dni, otrzymujemy naprawdę solidny produkt, w który warto zainwestować, jeśli chcesz zacząć na poważnie uprawiać sport i dbać o zdrowie.

Podsumowanie

Co możemy powiedzieć jeszcze na zakończenie przeglądu? Że stajesz przed możliwością zakupu naprawdę solidnego sprzętu, który sprawdzi się w pracy w każdych warunkach i pozwoli na znaczną poprawę jakości uprawiania sportu. Jeśli interesuje Cię tania opaska fitness, która dodatkowo ma w sobie wszystko to, czego potrzebujesz, to możemy stwierdzić, że Garett fit 23 GPS, to wybór idealny.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*