Silver Run - Bardo Miasto Cudów - BiegiGorskie.pl

Silver Run – Bardo Miasto Cudów

W kwietniu zapraszamy Wszystkich biegaczy na 14-tą edycję zawodów charytatywnych w cyklu biegów górskich Silver Run do miasta Bardo na Dolnym Śląsku, położonego w sercu Gór Bardzkich.

Biegacze mają do dyspozycji trzy trasy – 5/12/21km, wytyczone po szlakach turystycznych i duktach leśnych do transportu drzewa, o nawierzchni szutrowej (95%) i kamienistej (5%) na podbiegach w okolicach wzniesień Gór Bardzkich. Dla dzieci Organizator przewiduje darmowy bieg na dystansie 250m z medalami i upominkami dla finalistów. Silver Run to wspaniała atmosfera i aktywny wypoczynek połączony z pomaganiem podopiecznym Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego.

Aktywne pomaganie jest wzbogacone o współzawodnictwo, a celem jest zebranie środków na darmowe i pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ubogich rodzin, ośrodków wychowawczych oraz resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych. Zawody już po raz piąty odbywają się w mieście Bardo i po raz trzeci partnerem zawodów Silver Run jest Gmina Bardo, a na rywalizację zapraszają Burmistrz Barda, oraz Sponsorzy z regionu m.in. Ski-Raft, Kopalnia Złota, Browar Rebelia, oraz Sponsor Główny.

W ramach zawodów Silver Run odbędzie się również I OGÓLNOPOLSKI BIEG GÓRSKI APTEKARZY I PRZYJACIÓŁ 25.04.2020 BARDO, GÓRY BARDZKIE, START 10:45.

W czasie zawodów odbędzie się piknik ekologiczny w czasie którego będzie miała miejsce, między innymi, wymiana starych i zepsutych telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów na sadzonki drzew, degustacja produktów ekologicznych z regionu itd.

Zapisy na stronie operatora pomiaru czasu: http://zapisy.ultimasport.pl/568

więcej informacji na oficjalnej stronie zawodów: http://www.silver-run.pl/25-04-2020-bardo-biegi-gorskie/ ‎

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*