Obóz treningowy Ultra -Trail® Małopolska - BiegiGorskie.pl

Obóz treningowy Ultra -Trail® Małopolska

Obóz treningowy Ultra-Trail® Małopolska już 13-15 kwietnia!

Trzy dni pracy nad techniką biegu pod okiem Ilyi Markova i Pawła „Pigmeja” Krawczyka.

Zachęcamy do udziału w wiosennym obozie treningowym Ultra-Trail® Małopolska.

To aktywny weekend z precyzyjnie zaplanowanym harmonogramem zajęć z techniki biegu, połączonych z pracą nad stabilizacją ruchową z dyplomowanymi rehabilitantami i jogą dla biegaczy.

Zajęcia prowadzą profesjonaliści m.in.:

Ilya Markov – utytułowany sportowiec i trener, odnoszący sukcesy sportowe w międzynarodowej skali. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Jekaterinburgu. Mistrz Świata (Sewilla – 1999) i Europy (Budapeszt – 1998)
oraz wicemistrz olimpijski (Atlanta – 1996) w chodzie sportowym na 20 km.
Trener polskiej kadry w chodzie sportowym w latach 2009-2013. Jako trener odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Srebrnym Krzyżem Zasługi za zdobycie wicemistrzostwa Europy przez zawodnika
Grzegorza Sudoła (2010). Zrzeszony w rosyjskiej organizacji trenerskiej ЦиклON (CycleON).

Paweł „Pigmej” Krawczyk – od lat mocno związany z biegami górskimi.
Wieloletnie doświadczenie zbierane podczas startów w kraju i zagranicą, pozwala mu cały czas się rozwijać i podejmować nowe wyzwania. Na trudnych górskich szlakach czuje się najlepiej i właśnie tam spędza najwięcej czasu w biegu. Podczas Obozu treningowego, poprowadzi trening techniki zbiegania i podbiegania.

Poza treningami, w czasie Obozu treningowego Ultra-Trail® Małopolska uczestnicy wezmą udział w wycieczce biegowej po trudnych technicznie szlakach Beskidu Wyspowego.

Nieraz spotykam się ze zdziwieniem, kiedy mówię o tym, że Beskid Wyspowy to góry trudne do biegania. Dopiero po starcie w Ultra-Trail® Małopolska czy WINTER TRAIL MAŁOPOLSKA wątpiący przyznają, że tak faktycznie jest. Tutaj wchodzisz na szczyt i żeby dostać się na kolejny, musisz zejść z tego pierwszego, najczęściej po kamienistych szlakach.

Te góry weryfikują umiejętności, ale też pozwalają je nabyć.” – mówi Paweł Derlatka, główny pomysłodawca organizacji Obozów treningowych Ultra-Trail® Małopolska.

W Obozie treningowym Ultra-Trail® Małopolska mogą uczestniczyć całe rodziny:

BIEGACZE – treningi biegowe z Ilyą Markovem i Pawłem „Pigmejem” Krawczykiem, wycieczka biegowa i trening z zakresu stabilizacji z dyplomowanymi rehabilitantami, joga dla biegaczy,

JOGINI – dwa razy dziennie zajęcia z Małgorzatą Markov

DZIECI – zajęcia artystyczne i ogólnorozwojowe.

Zajęcia dla dzieci odbywają się w czasie zajęć dla rodziców/opiekunów.

Treningi są dostosowywane do poziomu i szybkości uczestników. Trenerzy są do dyspozycji uczestników Obozu treningowego przez cały czas jego trwania.
Polecamy weekend w leśnej ciszy, zaledwie 50 km od Krakowa. Na uwagę zasługują też niskie ceny udziału w Obozie.

Więcej informacji, relacja z Obozu zimowego i zapisy: www.ultratrailmalopolska.pl

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*