Magia Śnieżnika czeka na Ciebie - BiegiGorskie.pl

Magia Śnieżnika czeka na Ciebie

Biegi Śnieżnickie ruszą z nowo powstałego deptaka 04-05 sierpnia. Święto Biegania w Międzygórzu najstarszy Bieg Górski w Polsce czeka na Ciebie !!!

W 2017 roku w Międzygórzu postawiono na rozwój Biegów Śnieżnickich bieg stał się realizacją marzeń. Marzeń o dokonywaniu w życiu czegoś ważnego dla siebie.

O przełamywaniu swoich barier, pokonywaniu własnych słabości, przeżywaniu wspaniałych przygód okazało się, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.

– Z dumą możemy ogłosić, że jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce w biegu Alpejskim odbędzie się w dniach 04-05 sierpnia 2018 roku. Podobnie jak w roku 2017 zawody rozegrane zostaną w randze Mistrzostw Polski .

W sobotę 04 sierpnia 2018 r. wystartuje Bieg główny na dystansie 9,7 km +975 – 55 m.n.p..m z metą na szczycie Śnieżnika oraz wzmagania Juniorów i Juniorek z metą również na szczycie Śnieżnika.

Natomiast niedziela 05 sierpnia 2018 r. to dzień, w którym swoje święto będą miały dzieci i młodzież.

Konkursy i niespodzianki

Już na Facebook/Biegi Śnieżnickie możecie brać udział w konkursach które będą ogłaszane regularnie do dnia eventu, a zawodnicy dokonując zgłoszenia i opłaty do 30.06.2018 r. w pakiecie znajdą dodatkowy prezent w postaci worko-plecaków dedykowanych naszemu wydarzeniu.

Więcej : http://turystyka.bystrzycaklodzka.pl
Zapisy : https://zapisy.ultimasport.pl/362

A tak było w roku 2017:

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*