Kaszubska Poniewierka .... - BiegiGorskie.pl

Kaszubska Poniewierka ….

Kaszubska Poniewierka 2019 – trailowe bieganie po największych wzniesieniach Północnej Polski. Niższe wpisowe do końca lipca.

Trwa rejestracja zawodników na 4 edycję Ultramaratonu Kaszubska Poniewierka. Do 31 lipca obowiązuje niższa opłata rejestracyjna.

W tegorocznej edycji zawodnicy maja do dyspozycji dwa dodatkowe dystanse, których trasa będzie prowadziła ciekawymi fragmentami „setki”. Poziom trudności biegu jest zróżnicowany w zależności od wybranego dystansu. Odkryjecie tu zarówno trudne techniczne odcinki wśród jarów, brzegów jezior i rzek, jak również wymagające morenowe wzniesienia z widokami na okoliczne jeziora, których jest aż 11 na trasie najdłuższego dystansu. Znajdzie się także coś dla osób początkujących, np. 30 kilometrowa pętla wokół malowniczego jeziora Ostrzyckiego z przewyższeniem niemal 1000m. Na Kaszubskiej Poniewierce uzyskać od 1 do 5 punktów w klasyfikacji ITRA.

Więcej na temat tegorocznej edycji możecie przeczytać tutaj:
https://www.biegigorskie.pl/zapowiedzi/iv-kaszubska-poniewierka/

Link do zapisów: https://b4sportonline.pl/Ultramaraton_Kaszubska_Poniewierka/

Kaszubska Poniewierka znana jest z wyjątkowej grupy wolontariuszy, których ponad setka pracuje na trasie biegu. Organizatorzy uruchomili formularz rejestracyjny na wolontariat. Jeśli chcecie spędzić świetny weekend na Kaszubach wśród pozytywnie zakręconych osób to dajcie znać przez formularz zgłoszeniowy wolontariatu dostępny na stronie biegu:
http://www.kaszubskaponiewierka.pl/wolontariat/

Portal Biegi Górskie objął imprezę patronatem medialnym.

Więcej informacji:
Strona zawodów: http://www.kaszubskaponiewierka.pl
FB: https://www.facebook.com/kaszubskaponiewierka/
Instagram: https://www.instagram.com/kaszubska.poniewierka/

Fot. Piotr Dymus

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*