Jedlina-Zdrój po raz7. Zapisy od 14 lutego - BiegiGorskie.pl

Jedlina-Zdrój po raz7. Zapisy od 14 lutego

7. Półmaraton Górski Jedlina-Zdrój zostanie zorganizowany w dniu 17 maja 2020 a już 14 lutego wystartują zapisy.

Dla zawodników przygotowano 800 miejsc startowych więc całkiem sporo ale mając na uwadze fakt że to jeden z najpopularniejszych w Polsce biegów górskich to już nie tak dużo. Jeżeli dodamy do tego że jest to również jeden z najwyżej ocenianych biegów ostatnich lat to chyba lepiej się pospieszyć z zapisami aby potem się nie okazało że jest już zbyt późno.

Magnesem dolnośląskiej imprezy jest jej wysoki poziom organizacyjny i najdłuższy tunel kolejowy w Polsce przez który wiedzie trasa czyli poruszamy się w świetle czołówek przez ponad 1600 metrów – niezapomniane przeżycia.

Poza tym na trasie ruiny zamku, przepiękne widoki na Góry Wałbrzyskie, wieża widokowa na Borowej. Mamy też tutaj całkiem sporą ilość przewyższeń i technicznych zbiegów, jest naprawdę ciekawie. Nie dziwi zatem nikogo że na start tutaj decydują się zarówno czołowi biegacze górscy jak i wielbiciele turystyki biegowej.

Nie zapominajmy też że aby ukończyć bieg w limicie czasu należy mieć już pewne doświadczenie w biegach na dystansie ponad półmaratońskim. Majowa pogoda także bywa kapryśna więc można się spodziewać wielu scenariuszy i temperatur od około zerowych do nawet kilkudziesięciu stopni w skali Celsjusza.

Informacje o biegu i zapisy na www.jedlina.pro-run.pl

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*