Garmin Ultra Race z punktami do UTMB! - BiegiGorskie.pl

Garmin Ultra Race z punktami do UTMB!

Etap Garmin Ultra Race Radków ponownie dołączył do listy biegów kwalifikacyjnych do Ultra Trail du Mont Blanc, słynnego biegu wokół masywu Mont Blanc!

W 2019 roku startując w edycji cyklu w Radkowie na dystansie 81 km zawodnicy będą mogli uzyskać 3 punkty kwalifikacyjne do UTMB, na dystansie 53 km zyskają 2 punkty, a na dystansie 24 km 1 punkt.

Zawodnicy, którzy zdecydują się na start w wyścigu etapowym – Challenge 158K będą mogli zgarnąć łącznie 5 punktów! Każdy dystans musi zostać pokonany w obowiązującym limicie czasu.

„Organizowanie biegu kwalifikacyjnego do największej imprezy tego typu na świecie, to bardzo duże wyzwanie, które zawsze dodatkowo nas mobilizuje. Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że od 4 lat nasze zawody cieszą się dobrą opinią i za każdym razem otrzymują punkty kwalifikacyjne. Jesteśmy również w trakcie starań o przyznanie punktów kwalifikacyjnych na pozostałych etapach tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mogli przekazać zawodnikom kolejne, dobre wiadomości” – powiedział Filip Szołowski, organizator cyklu z firmy Labosport Polska.

Mimo, iż zawody w Górach Stołowych odbędą się w połowie września, to na listach startowych tegorocznego etapu Garmin Ultra Race w Radkowie znajduje się już blisko 650 nazwisk!

Na oficjalnej stronie cyklu www.ultrarace.pl cały czas trwają zapisy na wszystkie etapy i dystanse tegorocznej edycji cyklu Garmin Ultra Race.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*