Charytatywne Silver Run 2019 - BiegiGorskie.pl

Charytatywne Silver Run 2019

W kwietniu zapraszamy na jedenastą edycję charytatywnego cyklu biegów górskich Silver Run do miasta Bardo na Dolnym Śląsku, położonego w sercu Gór Bardzkich.

Biegacze mają do dyspozycji trzy trasy 5/12/21km wytyczone w po szlakach turystycznych i duktach leśnych do transportu drzewa, o nawierzchni szutrowej w 95% i 5% kamienistej na podbiegach w okolicach wzniesień Gór Bardzkich.

Dla dzieci Organizator przewiduje darmowy bieg na dystansie 250m z medalami i upominkami dla finalistów. Silver Run to wspaniała atmosfera i aktywny wypoczynek połączony z pomaganiem podopiecznym Polskiej Fundacji Wychowania Fizycznego.

Aktywne pomaganie jest wzbogacone o współzawodnictwo, a celem jest zebranie środków na darmowe i pozaszkolne zajęcia wychowania fizycznego oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży z domów dziecka, ubogich rodzin, ośrodków wychowawczych oraz resocjalizacyjno-socjoterapeutycznych.

Zawody już po raz czwarty odbywają się w mieście Bardo i po raz trzeci partnerem zawodów Silver Run jest gmina Bardo, a na rywalizację zapraszają Burmistrz Barda, oraz Sponsorzy z regionu m.in. Ski-Raft, Kopalnia Złota, Browar Rebelia, ALE – suplementy dla sportowców.

W czasie zawodów odbędzie się piknik ekologiczny w czasie którego odbędzie się między innymi wymiana starych i zepsutych telefonów komórkowych, smartphonów oraz tabletów na sadzonki drzew, degustacje produktów ekologicznych z regionu itd.

Zapisy na stronie operatora pomiaru czasu:

http://zapisy.ultimasport.pl/479

a więcej informacji na oficjalnej stronie zawodów:
http://www.silver-run.pl/27-04-2019-bardo-3/

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*