Biegi Śnieżnickie coraz bliżej - BiegiGorskie.pl

Biegi Śnieżnickie coraz bliżej

Biegi Śnieżnickie 2019 to biegi w nowej odsłonie ale z zachowaniem tradycji (27-28 lipca)

Półmaraton Śnieżnicki rozegrany zostanie na malowniczej i wymagającej trasie z najniższym punktem trasy – 585 m, a najwyższym 1218 m n.p.m. Zawodnicy wbiegną przez Czarną Kopę, mały Śnieżnik do schroniska pod Śnieżnikiem i powrócą do bajkowego Międzygórza nazywanego “Perłą Sudetów”. Trasa mierzy 21.5 km i tradycyjnie wiedzie przez najciekawsze zakamarki tej części Masywu Śnieżnika.

Półmaraton to tylko część biegowego weekendu w Biegów Śnieżnickich, w sobotę odbędzie się tradycyjnie “główny punkt programu” czyli Bieg alpejski na Śnieżnik w ramach którego rozegrane zostaną Mistrzostwa Polski w biegu alpejskim – jednak zaznaczamy, że bieg ma formułę otwartą i każdy może zmierzyć się z niepowtarzalną wspinaczką na szczyt Śnieżnika. Szykuje się więc świetna okazja do pobiegania w górach i zaliczenia biegu alpejskiego i półmaratonu. Organizator przewiduje klasyfikację dla zawodników za dwa biegi.

Przypominamy że do 30 czerwca opłata wyniesie tylko 49 zł ( bieg alpejski lub półmaraton) a decydując się na dwa biegi koszt pakietu to zaledwie 69 zł

Start biegu alpejskiego 27.07 sobota a Półmaratonu Śnieżnickiego 28.07.2019 r . Ponadto tradycyjnie biegi juniorów, młodzików, dzieci i młodzieży.

Czas na START w BIEGACH ŚNIEŻNICKICH !!!!

Strona zawodów: https://biegisnieznickie.ebiegi.pl/

 

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*