Chatę Biegacza sprzedam w dobre ręce - BiegiGorskie.pl

Chatę Biegacza sprzedam w dobre ręce

Chata Biegacza” z mekki polskich biegaczy Szklarskiej Poręby, jeden z najnowszych obiektów dedykowanych dla biegaczy oraz innych sportowców najczęściej dyscyplin wytrzymałościowych zapewne niebawem zmieni właściciela…

Dotychczasowy właściciel – Paweł Maślany z przyczyn osobistych postanowił sprzedać ten dobrze prosperujący ośrodek.

image-8573
Ten znakomity maratończyk, amator (z życiówką w Maratonie 2:23) chciałby odsprzedać swój obiekt osobie, która zapewni utrzymanie charakteru tego obiektu adresowanego dla sportowców, zarówno amatorów jak i wyczynowców.

Stąd też pomysł by o chęci sprzedaży poinformować m.in. przez nasz Portal, który trafia do grupy bardziej docelowej, mniej przypadkowej niż na zwykłym, wolnym rynku.

image-8574
Przypominamy, iż ośrodek ten został, po gruntownym remoncie  oddany do użytku  pod koniec 2011 roku i od razu stał się bardzo popularnym miejscem dłuższych i krótszych zjazdów treningowych wśród biegowej braci.

Do tej pory zdążyli ją także odwiedzić sportowcy innych dyscyplin, chwaląc przede wszystkim przystępne ceny i wysoki standard pomieszczeń.

image-8575
Dużym atutem Chaty jest także jej położenie – na skraju lasu w zacisznym miejscu, jednak niedaleko od miasta – Szklarskiej Poręby, która to od lat jest ulubionym miejsce zgrupowań Polskich biegaczy.

Więcej o Chacie Biegacza” możecie poczytać na stronie internetowej ośrodka:

http://www.chatabiegacza.com.pl/

image-8576

Zainteresowanych prosimy o wstępny kontakt telefoniczny z Pawłem Maślanym – tel. 507 036 249

Foto: Dorota Świderska

image-8577

Foto: centrum Szklarskiej Poręby – wikipedia Cruiser

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*