Kolekcja olimpijska Dare 2b - BiegiGorskie.pl

Kolekcja olimpijska Dare 2b

Z olimpiady w Brazylii słowacka reprezentacja wróciła z dwoma złotymi oraz dwoma srebrnymi medalami. Z takimi osiągnięciami uplasowała się na 37. pozycji w klasyfikacji medalowej tuż przed Gruzją, Azerbejdżanem i Białorusią. Pobiła natomiast wiele innych państw, jeśli chodzi o stroje, w jakich sportowcy ze Słowacji wystąpili na olimpiadzie w Rio de Janeiro.

kolekcja-olimpijska-dare-2b
image-27180

Złoto dla Słowacji wywalczył chodziarz Matej Tóth, który jako pierwszy do mety dotarł po pokonaniu 50 km, oraz kajakowa dwójka rodzinna w składzie Ladislav Škantár i Peter Škantár, specjalizująca się w górskim slalomie wodnym. Kajakarstwo górskie upodobał sobie również Matej Beňuš, który po Rio może nazywać siebie wicemistrzem olimpijskim – w pojedynkę. Ze srebrnego medalu cieszyła się także czteroosobowa osada kajakarska w składzie: Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka, która ukończyła na drugiej pozycji wyścig na dystansie 1000 m.

rio_matej-t-th_zeoto
image-27181

Zarówno zdobywcy medali, jak i cała ekipa olimpijska Słowaków, w Rio występowali w specjalnie przygotowanej na olimpiadę kolekcji odzieży marki Dare 2b. Te przyciągające wzrok stroje chwalone były przez dziennikarzy i inne ekipy za najpiękniejszy projekt, kolorystykę, dopasowanie i ogólne wrażenie. Szczególne świetnie prezentowały się na sportowcach stawających na podium.

rio_matej-belui_srebro
image-27182

Dare 2b to brytyjska marka, specjalizująca się w produkcji odzieży dla miłośników różnych dyscyplin sportu. Jej początki sięgają 2000 roku. W kolekcji znajdują się produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę. Odzież powstaje przy ścisłej współpracy ze sportowcami, dzięki którym jest ciągle udoskonalana. Team Dare 2b testujący produkty marki Dare 2b tworzą utytułowani zawodnicy w takich dyscyplinach, jak: kolarstwo, bieganie, chód sportowy, hokej czy wioślarstwo. Na olimpiadzie w 2016 roku w Rio sprawdzili je słowaccy olimpijczycy.

rio_akantir_zeoto
image-27183

Kolekcja olimpijska Rio 2016 dostępna jest w sklepie internetowym www.sklep-dare2b.pl oraz w sklepach stacjonarnych.

dare2b_logo
image-27184

Dare 2b to brytyjska marka, która charakteryzuje się specjalistycznym przeznaczeniem odzieży dla miłośników sportów zimowych, narciarzy, snowboardzistów, kolarzy, biegaczy. To produkty wysokiej jakości o technicznym wzornictwie i doskonałym komforcie noszenia, wykonane z użyciem nowoczesnych materiałów oraz technologii rozwijanych przez firmę, oferowane jednak w przystępnych cenach. Odzież dla każdego, dostępna w bardzo szerokiej rozmiarówce. Produkty Dare 2b powstają przy ścisłej współpracy ze sportowcami z Dare 2b Team – reprezentującymi różne dyscypliny sportu.

Strona: www.dare2b.com

 

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*