Wiewiórka i projekt Wiewiórstock - BiegiGorskie.pl

Wiewiórka i projekt Wiewiórstock

Większości z Was Wiewiórki Na Drzewie nie trzeba przedstawiać.

Grają od końca 2008 roku. W tym czasie zagrali prawie 200 koncertów na większych i mniejszych scenach w Polsce i za granicą (Niemcy, Czechy Ukraina). Koncertowali na Przystanku Woodstock, Czad Festiwalu, Juwenaliach Krakowskich a także niezliczonych imprezach plenerowych i klubowych. Koncertują również w ramach Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. No i od wielu lat zapewniają oprawę muzyczną podczas Biegu Rzeźnika i całego Festiwalu biegu Rzeźnika. Są autorami hymnu  „Rzeźnik” i „Ofiarom trenera Klausa” .

Wiewiórka Na Drzewie rusza ponownie z projektem Wiewiórstock!

W tym roku będą to wyjątkowe (już po raz 3) 10 urodziny tegoż zgromadzenia i w związku z tym musi być bardzo wyjątkowo!
2 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą, górka w lesie.

Wiewiórstock przez te wszystkie lata stał się wyjątkowym miejscem spotkań wielu ciekawych wykonawców z jeszcze ciekawszą, kolorową publicznością. Miejsce co roku budujemy od zera, już tydzień przed koncertami, w lesie pojawia się Wiewiórstockowa wiata wzniesiona rękami wiewiórkowej bandy.

W tym roku spotkamy się z:

oraz cały wór fantów, niespodzianek i dobrej zabawy…

Cel projektu

Jeśli chcesz oddychać powietrzem ciężkim od emocji, jeśli chcesz rozgrzać się do czerwoności, jeśli interesujesz się szalonym tańcem oraz dobrą muzyką, albo po prostu lubisz posiedzieć z zimnym piwkiem w cieniu to Wiewiórstock jest miejscem właśnie dla Ciebie! Proste!

Wspierając Wiewiórstock pomożesz nam zbudować wiewiórkową wioskę, miejsce wiewiórkowych muzycznych spotkań!

Z roku na rok impreza się rozrasta. Cieszymy się z tego spotkania niezmiernie! Dzięki Waszemu wsparciu stworzymy profesjonalnie zbudowane i bezpieczne miejsce. Podium, podesty, zadaszenie, zabezpieczenia, agregaty, transport. Przywieziemy instrumenty muzyczne, zadbamy o sprzęt i nagłośnienie, podniesiemy znacząco jakość spotkań!

Wiewiórstock jest darmowy, cała inicjatywa od lat powstaje z pasji i potrzeby jego organizatorów – nie pobieramy żadnych wynagrodzeń za swoją pracę. Możecie mieć pewność, że całość uzbieranych środków zostanie przeznaczona na koszta rzeczowe organizacji Wiewiórstocku i może, po raz pierwszy w historii, będziemy mogli oddać artystom koszty dojazdu! 🙂

Aby było jeszcze lepiej i jeszcze głośniej potrzebujemy niewielkiego wsparcia z Waszej strony. Musimy zrobić to razem, bo sami możemy nie dać rady.
Wymieniamy złotówki na fanty: 🙂

ZOBACZ: https://zrzutka.pl/ub25z2

Gorąco wspieramy projekt i zapał zespołu Wiewiórka Na Drzewie
BiegiGorskie.pl

Napisane przez

Radosław Kuczyński

Pilot www.elspeedo.pl