Freddie – dla początkujących - BiegiGorskie.pl

Freddie – dla początkujących

Na pierwszy rzut oka widać, że konstruktor dążył do zaprojektowania bezpiecznej rekreacyjnej paralotni – tak powstał Freddie.

Freddie jest naprawdę godnym zaufania przyjacielem z niezwykle przyjemnym zachowaniem na żaglu i w termice. Na krawędzi natarcia użyto wzmocnień, które skutecznie przyczyniają się do łatwego startu, utrzymania profilu podczas lotu i dzięki sztywności zmniejszenie możliwości podwinięcia skrzydła. Tą właściwość niewątpliwie docenią piloci, którzy stawiają pierwsze kroki w aktywnym pilotażu. Testując Freddiego możemy powiedzieć, że można go precyzyjnie kontrolować i być spokojnym o jego zachowanie w słabej i mocnej termice. Skrzydło ładnie znajdując swoją pozycję w kominie, wystarczy lekkie wycentrowanie i zabawa dalej trwa – idealne dla początkujących termicznych pilotów.

Freddie jest paralotnią dedykowana pilotom szukającym spokoju i wysokiego poziomu bezpieczeństwa przy zachowaniu dobrych parametrów lotnych. Aktualnie Freddie jest dostępny w dwóch wielkościach dla których posiada certyfikat EN B (27, 29). Reszta rozmiarów jest w fazie certyfikowania (23, 25, 31).

Cena od: 48 000 Kč

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zapraszamy na filmik pt. „Jak poznałem Freddiego” czyli nowa paralotnia w El Speedo.

Freddie na SIV Kursie.

Pogoda doskonale nam sprzyja i jest to dobry czas by dokładnie przetestować nowego Freddiego. Niesamowite ile ta paralotnia potrafi znieść wymuszonych sytuacji niebezpiecznych z każdej wychodząc w spokoju. Nie da się jej nie lubić. Freddie jest to doskonały wybór dla pilotów po Kursie Podstawowym oraz pilotów rekreacyjnych, którzy stawiają na wysoki poziom bezpieczeństwa. Skrzydło jest także dostosowane do latania z motorem (PPG). Przyjedźcie do nas przetestować Freddiego i wyrazić swoją opinię. Aktualnie dostępne wielkości do wypróbowania 27 i 29.

image-10215

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*