Vaude już w sklepie AktywnyTurysta.pl - BiegiGorskie.pl

Vaude już w sklepie AktywnyTurysta.pl

Vaude to jedna z najbardziej znanych marek outdoorowych na świecie. Ta legendarna niemiecka firma powstała w 1974 roku, a jej założycielem był Albrecha von Dewitz. Od samego początku Vaude było i jest producentem sprzętu i odzieży do aktywności outdoorowych i górskich. Produkty Vaude to m.in. odzież i sprzęt rowerowy, wspinaczkowy, turystyczny, trekkingowy i sportowy.

Produkty sygnowane logotypem Vaude znane są z ponadczasowej trwałości. Od prawie 50 lat firma stale się rozbudowuje i powiększa ofertę swoich produktów. Co ciekawe, od początku, aż do dnia dzisiejszego, firma pozostaje w 100% rodzinna, od 2009 stery w niej przejęła córka założyciela – Antje von Dewitz.

Od niedawna plecaki Vaude dostępne są w sklepie AktywnyTurysta.pl. Jak podkreśla Maciej Makowski, właściciel sklepu: „produkty Vaude to synonim wysokiej jakości, trwałości i funkcjonalności, właśnie dlatego zdecydowaliśmy się oferować naszym klientom produkty tej marki”

Czym najogólniej charakteryzują się plecaki turystyczne Vaude?

Plecaki Vaude wykonane zostały z lekkich, a jednocześnie wytrzymałych włókien typu Diamond Ripstop, które są dodatkowo powlekane poliuretanem dla zwiększenia trwałości i ochrony przed wodą. Użytkownik może być pewien wysokiej trwałości plecaka i ochrony jego zawartości przed wilgocią.

Plecaki turystyczne Vaude posiadają przemyślany, dopasowany do sylwetki i dobrze wentylowany system nośny , dzięki czemu użytkownik ma zapewniony maksymalny komfortu użytkowania.

System kieszonek i schowków sprawia, że użytkownik ma mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne dodatkowe akcesoria.

W ofercie marki Vaude znajdziemy również dedykowane specjalnie dla Pań damskie plecaki w góry o mniejszym i większym litrażu. Charakteryzują się one optymalnym dopasowaniem do damskiej sylwetki zapewniając w ten sposób maksymalny komfort podczas użytkowania.

Sprytne plecaki rowerowe Vaude

Plecaki rowerowe Vaude doskonale dopasowują się do pleców rowerzysty. Dla idealnego dopasowania, posiadają dobrze wyprofilowane pasy biodrowe i piersiowe. Wnętrze plecaków zostało dopracowane z niemiecką precyzją: posiadają przemyślane przegródki i kieszonki przeznaczone na wszystkie akcesoria typu telefon, portfele, batony energetyczne czy zestawy naprawcze. Modele przeznaczone do jazdy terenowej posiadają system nawadniający , czyli wyjście na rurkę od bukłaka. Ciekawostką jest to, że niektóre modele plecaków rowerowych Vaude możemy sprytnie zacząć używać jako sakwy rowerowej: wystarczy, że schowamy ich szelki i wyciągniemy specjalny system zawieszenia na bagażniku i już – otrzymujemy w ten sposób sprytne sakwy rowerowe tylne.

Nosidełka turystyczne Vaude

Nosidełka turystyczne Vaude to produkty dopracowane w najmniejszych szczegółach. W nosidełkach tej marki masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne: posiadają one pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa niwelujące do zera jakąkolwiek szansę na wysunięcie się malucha podczas ruchu. Ty również nie musisz się martwić o swój komfort noszenia malucha: nosidełka posiadają ergonomiczny system nośny z wygodnym pasem biodrowym, co pozwoli Ci wygodnie przenosić swoją pociechę. Zastosowane wysokiej jakości materiały to gwarancja, że nosidełko posłuży niezawodnie wiele lat.

Vaude – produkty przyjazne dla środowiska.

Polityka niemieckiej marki Vaude jest mocno proekologiczna. Świadczy o tym seria produktów Green Shape. To nowatorska, własna pieczęć marki Vaude. Obejmuje produkty, wobec których rygor jakości i dbałości o środowisko naturalne jest ponadprzeciętny. Marka dba o to, by produkty były ponadczasowe, szybkie w produkcji, ekologiczne i łatwe do recyklingu po zużyciu. Moduł eko marka Vaude rozszerza o nowe ścieżki, których wiele firm do tej pory się nie podejmowało.

W produktach Green Shape znajdziesz minimum 50% materiałów pochodzenia biologicznego lub materiałów z recyklingu. Używane są konopie, bawełna organiczna czy włókna z drzewa lub biotworzyw (np. z fasoli rycynowej)

Sprawdź ofertę produktów marki Vaude na AktywnyTurysta.pl! Pozwól, że urzeknie Cię niemiecka solidność i trwałość produktów Vaude.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*