Ultramaratony - biegnie i kolarstwo - BiegiGorskie.pl

Ultramaratony – biegnie i kolarstwo

Właśnie na naszym rynku wydawniczym ukazał się kolejny niezwykle ciekawy tytuł – tym razem adresowany dla miłośników ultramaratonów – zarówno tych biegowych jak i rowerowych.

Autorem te publikacji jest Grzegorz Rogóż – zdobywca Korony Maratonów Polskich. Zawodnik który brał udział w kilkunastu maratonach (m.in. BMW Berlin Marathon, Marathon de Paris, Lisbon Marathon) i ultramaratonach biegowych i kolarskich (m.in. Bieg Rzeźnika, Beskidy Ultra Trial, London Edinburgh London, Bałtyk–Bieszczady Tour).

Oto parę słów od autora:

„Od 20 lat amatorsko uprawiam kolarstwo, a od 7 bieganie. Podczas kilkunastu maratonów i ultramaratonów uczyłem się na własnych błędach, wypracowałem własne techniki i rozwiązania. Ten poradnik jest owocem moich prób i eksperymentów – jest zbiorem subiektywnych porad i wskazówek, które przetestowałem na sobie samym. W książce zawarłem informacje, których sam potrzebowałem i szukałem, wkraczając na ścieżkę ultra. Mam nadzieję, że dla wielu będą one pomocne”.

okladka

Poczuj satysfakcję ze startów w ultramaratonach biegowych i kolarskich, sprawdź się w triatlonie czy biegach górskich!

Książkę mieli przyjemność już przeczytać m.in. Cezary Zamana czy Andrzej Piotrowski z Kliniki Rehabilitacji Sportowej ORTOREH, ośmiokrotny uczestnik Biegu Rzeźnika. Oto ich krótka rekomendacja:

„Lektura tej książki bardzo mnie wzbogaciła, mimo że przez lata trening był moim chlebem powszednim. Ogromna wiedza zawarta w tym opracowaniu z pewnością będzie doskonałą bazą do wykorzystania w każdym treningu” – Cezary Zamana

„Książka Grzegorza Rogóża wpisuje się w coraz większe zainteresowanie biegami oraz kolarstwem. Autor podejmuje temat ultramaratonów wszechstronnie. Skupia się na takich aspektach uprawiania tych dyscyplin jak niezbędne wyposażenie sprzętowe, dieta, planowanie treningów czy przeciwdziałanie kontuzjom” – Andrzej Piotrowski

– Naucz się planować efektywne treningi, ćwicz własną wytrzymałość, zapobiegaj kontuzjom i radź sobie z kryzysami na trasie.
– Skompletuj niezbędny sprzęt, który pomoże ci osiągnąć maksimum możliwości.
– Dowiedz się, co zrobić, by ultramaratony nie wiązały się z ultrakosztami.
– Sprawdź trasy i terminy polskich oraz zagranicznych ultramaratonów.
– Poznaj różne dyscypliny zawodów ultra, m.in.: biegi górskie, przełajowe czy w skrajnych temperaturach, kolarskie i triatlon.

cena: 34,90 zł

ilość stron: 224

wydawca: SamoSedno

więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl

polecaja

Przy okazji zapowiedzi tytułu ogłaszamy mały konkurs – przedstaw swe zmagania z górskim ultradystansem i wygraj książkę „Ultramaratony – biegnie i kolarstwo„.

Zasady konkursu:

Aby wziąć udział w losowaniu należy wysłać na nasz adres (biuro@biegigorskie.pl) max trzy zdjęcia o w/w tematyce ze zgodą autora na publikacje na naszych łamach. Wśród wszystkich którzy nadeślą swoje zdjęcia wybierzemy 3 autorów najfajniejszych naszym zdaniem zdjęć, którzy otrzymają od nas nagrodę książkową.

Termin nadsyłania prac: 31.03.2014

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*