Silesian Highland Marathon - BiegiGorskie.pl

Silesian Highland Marathon

Pionierska impreza na Wyżynie Śląskiej od dzisiaj przyjmuje zgłoszenia do biegów terenowych na 42 oraz 10 kilometrów.

30 lipca 2016 r. na terenie trzech malowniczych gmin w powiecie będzińskim (województwo Śląskie) rozegra się walka o biegowy prymat na Wyżynie Śląskiej. Dzięki licznym wzniesieniom pięknego krajobrazu (suma podbiegów wyniesie 500 metrów) zawodnicy będą mogli solidnie się zmęczyć, a przy okazji nieoficjalnie stać się pierwszymi wyżynnymi terenowymi maratończykami w Polsce.

42km
image-24237

Organizatorzy chcą pokazać jak wielkie bogactwa turystyczne oferują okolice lokalizacji trasy, które w opinii czołowych biegaczy mogą stanowić świetną bazę treningową pod kątem biegów górskich. Nad całością przygotowań czuwa grupa Qualifit, która przygotowuje wiele innowacyjnych rozwiązań oraz niespodzianek, aby Silesian Highland Marathon stał się prawdziwą perełką w biegowym kalendarzu.

10km
image-24238

Już od dziś najtańsze pakiety na Silesian Highland Marathon dla tych, którzy potrafią szybko podjąć dobrą decyzję!

Dzięki temu, że zgłaszasz swój udział właśnie teraz, otrzymujesz wyjątkową promocyjną cenę 79 złotych oraz duży rabat na oryginalną koszulkę Silesian Highland Marathon z włókna Coolmax (dla Ciebie kosztuje ona tylko 39 złotych!).

Te same 39 złotych zapłacisz za pełny pakiet w biegu na 10 kilometrów. Oczywiście koszulka z rabatem również Cię nie ominie!

Poza tym szybki zapis na imprezę od razu zmobilizuje Cię do mocnych treningów. W kalendarzu zaznaczysz 30 lipca na czerwono i mając taki cel będziesz nabijał treningowe kilometry z ekscytacją i zaangażowaniem, ponieważ mocny cel to podstawa do osiągnięcia sukcesu!

Uchylając rąbka tajemnicy zdradzę Ci, że niebawem otrzymasz od nas profesjonalny plan, który pozwoli Ci przygotować się do Silesian Highland Marathon na 100% !

A więc nie odkładaj tej sprawy na później. Podejmij wyzwanie już dziś!

hlm1
image-24239

Jeśli chcesz wystartować w tym wyjątkowym biegu, wejdź na:

http://b4sportonline.pl/silesian_highland_marathon

Wszystkie informacje na temat imprezy znajdziecie na stronie:
http://silesianhighland.com/

a1
image-24240

Marcin Czapla, V-ce Dyrektor Silesian Highland Marathon

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*