Ruszyły zapisy do biegu w Piwnicznej - BiegiGorskie.pl

Ruszyły zapisy do biegu w Piwnicznej

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników biegania na Bieg Górski z cyklu Bieg Popradzki, który odbędzie się 22.09.2013 r. (niedziela) na obszarze Czerwonej Młaki i Niedźwiedzego Piwniczna – Zdrój, Obidza.

Dla uczestników biegu przygotowano trzy dystanse i tak w bieg głównym mężczyźni będą mieć do pokonania 8 km (2 pętle) natomiast kobiety 4 km (1 pętla).

Nie zapomniano również o młodszych uczestnikach, którzy będą rywalizować w kategorii klas podstawowych i gimnazjalnych na dystansie 1,2 km.

plakat_bieg_górski
image-12962

Trasa jest zróżnicowana, znajdują się na niej niewielkie podbiegi, zbiegi oraz płaskie odcinki. Położona jest przy granicy ze Słowacją  na wysokości 930 m.n.p.m. w otoczeniu pięknej natury Popradzkiego Parku Krajobrazowego.

MAPA TRASY 1-10_maska.eps
image-12963

4
image-12964
Wszelkie szczegóły, komunikaty, regulamin i zapisy on-line na oficjalnej stronie biegu www.biegpopradzki.pllimit zgłoszeń 200 zawodników!

Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg przygotowano pamiątkowe medale oraz ciepły posiłek. Ponadto losowanie atrakcyjnych nagród według propozycji sponsorów.

Uwaga: Brak opłaty startowej ze względu na współfinansowanie przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007 – 2013.

Organizator: Miasto i Gmina Piwniczna – Zdrój
Partnerstwo: Obec Mniszek nad Popradem

euroregion_logo
image-12965

Napisane przez

Krzysztof Szwed

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*