Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.42) - BiegiGorskie.pl

Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.42)

Niedawno pisaliśmy że robi się ciekawie – no to mamy ciąg dalszy emocji …

3 tygodnie przed końcem rozgrywek  ATTIQ Ligi Biegów Górskich mamy zmianę lidera w kategorii mężczyzn!

Po zwycięstwie w Jesiennym Biegu Potrójnej na fotelu lidera zasiadł Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik), …

Foto: Arek Jot

… który po wielotygodniowych bojach w końcu “dopadł” Bartosza Misiaka (Alpin Sport HOKA Ono One Team) i wyprzedził go o 70 pkt.

Foto: Arek Jot

Zajmując trzecie miejsce na Potrójnej – Tomasz Skupień (MUAY Running Team) umocnił się na trzeciej pozycji i to właśnie ta trójka zapewne będzie walczyć o końcowe zwycięstwo w Lidze.

Foto: Arek Jot

Za nimi plejada gwiazd: Marcin Kubica, Piotr Biernawski, Pavel Brydl, Krzysztof Bodurka, Radosław Boniec, Daniel Żuchowski …

Foto: Arek Jot

i Robert Faron…

Foto: Arek Jot

Wśród Pań pierwsza trójka bez zmian:

Na prowadzeniu Katarzyna Wilk przed Marią Czok (Alpin Sport HOKA One One Team) i Martyną Kantor (Buff Team Poland).

Foto: XRun

Coraz bliżej pierwszej trójki Anna Skalska (OCR Carbon Racing Team), która na potrójnej zajęła drugą lokatę i wyprzedziła Izabelę Zatorką – Pleskacz (Alpin Sport HOKA One One)

Foto: Arek Jot

Na miejscu 6 Katarzyna Solińska (HOKA One One), która zapewniła sobie już zwycięstwo w kategorii biegów ultra. A na miejsce 7 awansowała zwyciężczyni Biegu Potrójnej – Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team).

Foto: Arek Jot

A w naszych nagradzanych kategoriach i stylach zaznaczamy na niebiesko osoby które już zapewniły sobie miejsce na podium w końcowej rozgrywce…

A teraz tradycyjnie, zanim przejdziemy do szczegółowych tabel – mała przerwa na reklamę naszej kolekcji ligowej 😉

… którą znajdziecie -> tutaj <-

A w najbliższy weekend kolejne bieg:

Po 42 kolejkach w ATTIQ Lidze Biegów Górskich sklasyfikowanych mamy: 24.962 zawodników (7.544 kobiety i 17.428 mężczyzn).

Pamiętajcie także, że trwają zapisy na bieg finałowy ATTIQ Ligi Biegów Górskich – w tym roku zapraszamy do Sokolca w Góry Sowie: na Półmaratonu Górskiego Orzeł

Czołówka klasyfikacji drużynowej wygląda następująco:

1. Alpin Sport HOKA One One Team – 68 pkt

2. Muay Running Team – 57 pkt

3. Salco Garmin Team – 35 pkt

4. LKB Rudnik – 20 pkt

5. Buff Team Poland – 18 pkt

6-7. INOV-8 – 17 pkt

6-7. Carbon OCR Racing Team – 17

Tradycyjnie przypominamy że wszystkie wyniki możecie zobaczyć na naszej -> platformie ligowej <-.

KOBIETY:

-> Pełna klasyfikacja KOBIET <-

Kategorie wiekowe Ligi:

Juniorki (K16-19):

1.(87) Magdalena Kobielusz (SSR LZS Sokół Szczyrk)– 450 pkt
2.(110) Monika Węgrzyn (UKS TIKI TAKA Kolbuszowa)– 405 pkt
3.(137) Karolina Smolarczyk (MKS Stal Nowa Dęba) – 360 pkt

Seniorki I (K20-29):

1.(6) Katarzyna Solińska (HOKA One One Team) – 1.730 pkt
2.(7) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 1.630 pkt
3.(9) Karolina Obstój (Muay Running Team) – 1.390 pkt

Seniorki II (K30-39):

1.(1) Katarzyna Wilk – 2.200 pkt
2.(2) Maria Czok (Alpin Sport HOKA One One Team) – 2.050 pkt
3.(3) Martyna Kantor (Buff Team Poland) – 2.040 pkt

Masters (K40-49):

1.(8) Dominika Bolechowska (Alpin Sport HOKA One One Team) – 1.590 pkt
2.(11) Ewa Ardelli (Bielawska Akademia Biegania) – 1.235 pkt
3.(14) Kinga Pachura (Ultramaraton Babia Góra) – 1.155 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(5) Izabela Zatorska-Pleskacz (Alpin Sport HOKA One One) – 1.980 pkt
2.(13) Maria Domiszewska (MKS Halicz Ustrzyki Dolne) – 1.162 pkt
2.(20) Dorota Jonkisz (Nutrend Team)  – 1.072 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(73) Krystyna Mączka (OTK Rzeźnik)  – 480 pkt
2.(79) Krystyna Świerk (Naturalnie Janowice) – 476 pkt
3.(435) Hanna Sypniewska (Spartanie Dzieciom) – 162 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(2) Maria Czok (Alpin Sport HOKA One One Team)– 1.020 pkt
2.(5) Izabella Zatorska-Pleskacz (Alpin Sport HOKA One One Team) – 950 pkt
3.(21) Anna Ficner (OLAWS Złotoryja) – 920 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(4) Anna Skalska (Carbon OCR Racing Team) – 630 pkt
2.(7) Martyna Adamczyk (Alpin Sport HOKA One One Team) – 600 pkt
3.(8) Dominika Bolechowska (Alpin Sport HOKA One One Team) – 530 pkt

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(12) Kinga Gomołysek (Matner Running Team) – 840 pkt
2.(1) Katarzyna Wilk – 720 pkt
3.(6) Katarzyna Solińska (HOKA One One Team) – 655 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(6) Katarzyna Solińska (HOKA One One) – 880 pkt
2.(17) Justyna Jasłowska  (SCOTT Team) – 580 pkt
3.(10) Kinga Kwiatkowska (Salco Garmin Team) – 545 pkt

Czołówka zawodników Ultra Challenge Of Poland:

-> Wszystkie wyniki kobiet Ultra Challenge Of Poland <-

MĘŻCZYŹNI:

-> Pełna klasyfikacja MĘŻCZYZN <-

Kategorie wiekowe Ligi:

Juniorzy (M16-19):

1.(17) Marcel Broj (Broj Team Zlinice) – 1.065 pkt
2.(64) Michał Dudczak (UKS Budowlani Nowy Sącz) – 600 pkt
3.(88) Błażej Knutelski (Gorący Potok) – 515 pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(1) Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik) – 2.530 pkt
2.(4) Marcin Kubica (INOV-8) – 1.655 pkt
3.(7) Krzysztof Bodurka (Alpin Sport HOKA One One) – 1.540 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(2) Bartosz Misiak (Alpin Sport HOKA One One Team) – 2.460 pkt
2.(3) Tomasz Skupień (Muay Running Team) – 2.020 pkt
3.(6) Pavel Brydl (Muay Running Team) – 1.590 pkt

Masters (M40-49):

1.(5) Piotr Biernawski (ATTIQ Team/Salming) – 1.640 pkt
2.(10) Robert Faron  (Salco Garmin Team) – 1.405 pkt
3.(19) Tomasz Koczwara (Pędzący w Miejscu) – 1.050 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(11) Marek Sokołowski (Alpin Sport HOKA One One Team) – 1.248 pkt
2.(42) Zbigniew Szatanik (Ujsoły) – 723 pkt
3.(45) Jacek Gardener (JacekBiega Running Team) – 709 pkt

Weterani II (M60+):

1.(39) Janusz Ferenc (UKS Ludwikowice) – 744 pkt
2.(69) Tadeusz Sitek (Marciszów) – 571 pkt
3.(178) Roman Trzeciliński (PSY Warszawa) – 331 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik) – 1.200 pkt
2.(2) Bartosz Misiak (Alpin Sport HOKA One One Team) – 880 pkt
3.(16) Piotr Jaśtal (LKB Rudnik) – 680 pkt

Najlepsze zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Sylwester Lepiarz (LKB Rudnik) – 730 pkt
2.(4) Marcin Kubica (Inov-8 Team) – 640 pkt
3.(2) Bartosz Misiak (Alpin Sport HOKA One One Team) – 580 pkt

Najlepsze zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(3) Tomasz Skupień (Muay Running Team) – 820 pkt
2.(6) Pavel Brydl (Muay Running Team) – 760 pkt
3.(19) Tomasz Koczwara – 700 pkt

Najlepsze zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(10) Robert Faron (Salco Garmin Team)  – 800 pkt
2.(2) Bartosz Misiak (Alpin Sport HOKA One One Team) – 720 pkt
3.(30) Bartosz Gorczyca (GrupaLuktrans.PL) – 700 pkt

Czołówka zawodników Ultra Challenge Of Poland:

-> Wszystkie wyniki mężczyzn Ultra Challenge Of Poland <-

-> REGULAMIN Ligi Biegów Górskich ATTIQ <-


Sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich jest marka ATTIQ:

O Wasze zdrowie i dobre samopoczucie dba: MOLPHARMAPartner Techniczny ATTIQ Ligi Biegów Górskich

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży trofeów sportowych jest firma TRYUMF

Partnerem Technicznym Ligi Biegów Górskich w zakresie mobilnej reklamy zewnętrznej jest firma Poltent

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży samochodowej jest firma SsangYong– innowacyjna koreańska marka ludzi aktywnych.

Strategicznym Sponsorem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ  z zakresu suplementacji sportowej jest marka ALE

Partnerem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ  z zakresu zaawansowanych systemów pomiarowych jest  GARMIN Polska

Partnerem Technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich w zakresie rozwiązań informatycznych jest firma ANDROBIT

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich w zakresie regeneracji jest firma SALCO

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*