Kursy paralotniowe w Beskidach - BiegiGorskie.pl

Kursy paralotniowe w Beskidach

Jednym z najczęstszych wydarzeń w kalendarzu El Speedo to Kurs Podstawowy. Każdego roku przez ręce naszych instruktorów przewija się wielu ciekawych ludzi o różnych zawodach, stylach życia, hobby, marzeniach, których łączy smak i pragnienie, by spróbować czegoś nowego. Coś, co jest warte, by obudzić się rano z uśmiechem i zasypiać wieczorem z poczuciem, że życie jest naprawdę piękne. I dlatego tu jesteśmy.

Wasz entuzjazm od momentu oderwania się od ziemi, fascynacja przy pierwszych wysokich lotach, radość ze wspólnie spędzonego czasu, wewnętrzne spełnienie – to dzięki temu tak chętnie wciąż uczymy się i rozwijamy, to właśnie to nadaje sens naszej pracy. Bądźcie z nami w Beskidach i przeżyjcie to na własnej skórze!

GDZIE

Beskidy. Jaworowy Wierch, Praszywa, Godula i okoliczne małe stoki oraz łąki.

KIEDY

Zaczynamy standardowo w połowie kwietnia. Od tej daty nieprzerwanie uczymy na Kursach Podstawowych – zawsze od soboty do piątku (7+2 zapasowe dni) – aż do połowy września. W ten sposób staramy się udostępnić jak największą ilość terminów względem waszego czasu. Jak widzicie już czas na wybranie dogodnego terminu i czas zacząć LATAĆ!

ZA ILE

Cena kompletnego Kursu Podstawowego wynosi 7 900 Kč. Do waszej dyspozycji otrzymujecie dwóch instruktorów oraz asystentów, wypożyczenie niezbędnego sprzętu, obowiązkowego ubezpieczenia, opłaty za tereny do latania, transport, materiały edukacyjne i nasz kompleksowy serwis El Speedo. Jeżeli już posiadacie licencję pilota albo zdecydujecie się odbyć kurs z własnym sprzętem (musi mieć ważny przegląd oraz ubezpieczenie) dajcie nam wcześniej znać przygotujemy korzystną cenę.

ZNIŻKI DLA NASZYCH KLIENTÓW

OFERTA 1+1 dla kobiet.

Prześlijcie do nas dwa zgłoszenia na jeden wybrany termin. W treści jednego ze zgłoszeń dopiszcie imię i nazwisko waszej koleżanki. Będziecie razem na kursie a zapłacicie tylko za jeden kurs!

Promocja 3+1 dla każdego.

Zbierz grupę 3 znajomych a otrzymasz od nas szkolenie gratis! W czwórkę zawsze raźniej a zapłacicie tylko za trzech.

Zniżki dla studentów.

Jest to dla nas oczywiste, że większość studentów uczy się i nie pracuje a tym samym w kieszeni ma trochę mniej. Właśnie dla nich przygotowaliśmy 10% zniżki + pełen dostęp do naszego edukacyjnego serwisu 2 tygodnie przed rozpoczęciem kursu. Dzięki tej dostępności informacji będziecie mogli przyswoić dawkę teorii i być lepiej przygotowanym na kurs i zadawanie niewątpliwie wiele ciekawych pytań.

Zaawansowane materiały edukacyjne w języku polskim.

W cenie kursu otrzymujecie paralotniowy podręcznik, który będzie wam towarzyszył przez cały tydzień szkolenia. W nowym tegorocznym wydaniu poszerzyliśmy dział meteorologii, aerodynamiki, ilustracji i zdjęć. Teraz podręcznik dostępny jest także w języku polskim. A to jeszcze nie wszystko bo podręcznik jest połączony z naszą platformą edukacyjną www.paragliding-centrum.cz na której zawsze znajdziecie ciekawe interaktywne uzupełnienie do książki.

Więcej informacji o Kursach Podstawowych w Beskidach

Zgłoszenia i terminy Kursów

Jeżeli macie pytania piszcie  info@elspeedo.cz lub zadzwońcie +48 604 98 2001

Czekamy na was.

El Speedo team

20120907_kurz_Beskydy_003
image-14826

Napisane przez

Radosław Kuczyński

Pilot www.elspeedo.pl