Eliminacje podczas RMD Winter Run - BiegiGorskie.pl

Eliminacje podczas RMD Winter Run

21.03.2015r. w trakcie V Festiwalu Górskiego Wondół Challenge tradycyjnie odbędzie się RMD Winter Run, który otwiera sezon Montrail Ligi Biegów Górskich 2015!

W tym roku na uczestników czeka dodatkowa nagroda – RMD Winter Run będzie jednocześnie eliminacjami do PZU Alpin Sport Tatrzańskiego Biegu Pod Gorę z metą na Kasprowym Wierchu. 

kasprowy2
image-20095

Stu najszybszych zawodników na szczycie Klimczoka będzie mogło się zapisać na bieg finałowy Montrail Ligi poza kolejnością!

tatrzanski3
image-20096

W tym roku trasa biegu ulegnie modyfikacji ale jak zwykle nie zabraknie emocji.

Zapisy już trwają, można wpisywać się na stronie: http://www.alpinsport.pl/wondol/ gdzie znajdziecie też więcej informacji.

Ilość zawodników ograniczona do 300 osób !!!

Liczy się kolejność osób które opłaciły wpisowe na konto !!!

 

klimczok 5
image-20097

Organizator:
Alpin Sport Zakopane – www.alpinsport.pl

LOGO_sklep1_small
image-20098

Jedną z dodatkowych atrakcji będzie Festiwal Górski Wondół Challenge, który po ponad rocznej przerwie, powraca do kalendarza imprez ludzi gór i miłośników przygód.

dominikarmd
image-20099

Tegoroczna, piata już edycja, odbędzie się w 20-22 marca 2015r w Szczyrku. Tradycyjnie zaprezentowane będzie wiele filmów, w tym najnowsze filmy z Banff Mountain Film Festival w Kanadzie, wystaw zdjęć oraz prezentacji o tematyce górskiej i eksploracyjnej.

Wśród zaproszonych gości między innymi: znana podróżniczka i dziennikarka – Martyna Wojciechowska; Aleksander Doba, który jako pierwszy przepłynął kajakiem Atlantyk między kontynentami Afryki a Ameryki Południowej i Agnieszka Korpal, biegaczka górska, która jako pierwsza osoba w Polsce zdobyła Koronę Gór Polskich na rowerze.

Nie zabraknie otwartych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa w górach i pierwszej pomocy  oraz widowiskowych pokazów technik ratowniczych organizowanych przez GOPR, oficjalnego współorganizatora festiwalu. Miłośnicy aktywnego zimowego wypoczynku docenią specjalny panel freeride i freeskiing, w trakcie którego, oprócz pokazu zdjęć i filmów, czołowi polscy zawodnicy opowiedzą o swoich treningach, technikach i sprzęcie.

klimczxok 6
image-20100

Zapraszamy do uczestnictwa!

Napisane przez

Krzysztof Szwed

1 komentarz to “Eliminacje podczas RMD Winter Run”

  1. JackG pisze:

    “Agnieszka Korpal, biegaczka górska, która jako pierwsza osoba w Polsce zdobyła Koronę Gór Polskich na rowerze.”

    Rysy na rowerze?

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*