Dominika Stelmach ponownie najlepsza - BiegiGorskie.pl

Dominika Stelmach ponownie najlepsza

Po raz kolejny, Dominika Stelmach – Mistrzyni Polski w Biegach Górskich na długim dystansie – zwyciężyła w podwarszawskiej Falenicy w V cyklu Warszawskich Biegów Górskich.

Tym razem Dominika dystans 10 km na wymagającej falenickiej trasie pokonała w znakomitym czasie 38:44 ! i dała się wyprzedzić zaledwie 10 mężczyznom. Drugą zawodniczkę na mecie (Joannę Schab – 42:24) Dominika wyprzedziła o 4 min i 40 sek. Trzecie miejsce zajęła Olga Ziętek – 42:30.

To znakomity prognostyk przed zbliżającymi się wiosennymi startami w górach.

Wśród mężczyzn zwyciężył nasz dobry znajomy z Rzeźnickich tras – były rekordzista (wraz z bratem Robertem) trasy Biegu Rzeźnika – Aleksander Celiński (Byledobiec Aninn) – 35:50. Drugie miejsce zajął Marcin Matysiak (Accenture) – 36:11 a trzecie Michał Żurawski (Entre.PL) – 36:17.