Beskidzki Topór już za 2tygodnie - BiegiGorskie.pl

Beskidzki Topór już za 2tygodnie

DrewHome Beskidzki Topór już za 2 tygodnie a na listach startowych ponad 800 uczestników, którzy 19 maja będą mieli do pokonania jeden z czterech dystansów:

Beskidzki Toporek – 25 km (BS 25) – z przewyższeniem +1267m /-1143m (1 punkt ITRA)

Beskidzki Topór – 43 km (BT 43) – z przewyższeniem +1911m /-1745m (2 punkty ITRA)

Beskidzki Topór Ultra – 73 km (BTU 73) –  z przewyższeniem +3287m /-3162m (4 punkty ITRA)

Toporna Setka – 104 km (TS 104) – z przewyższeniem +4447m /-4319m (5 punktów ITRA)

Zawody coraz bliżej a Organizatorom miło jest poinformować, że do grona Sponsorów dołączyła kolejna znakomita firma – to DuoLife.

Misją firmy jest podnoszenie jakości życia swoich konsumentów szeroką gamą produktów powstałych z połączenia natury z najnowszymi odkryciami.

Tym, co wyróżnia DuoLife jest fakt, że jakość zaczyna się już od ziarna, z którego produkowane są ich suplementy. DuoLife ze szczególną uwagą selekcjonuje i wybieramy tylko naturalne plantacje, znajdujące się w najczystszych rejonach świata oraz wyłącznie te produkty, które nie były poddawane żadnym modyfikacjom.

Taka uprawa jest gwarancją, że rośliny, z których pozyskiwane są ekstrakty do produktów, odpowiadają potrzebom naszego organizmu.

Abyście sami mogli się o tym przekonać nasz Sponsor ufundował dla zwycięzców wartościowe nagrody za 1, 2 i 3 miejsca na wszystkich 4 dystansach !

Czekają zestawy produktów o łącznej wartości ponad 2 tys. złotych.

Ponadto na mecie co godzinę będzie mogli wylosować jeden z flagowych produktów do picia Collagen, Chlorofil, Aloes, Vita C oraz suplementy w tabletkach BorelisPro czy ProStic. Produkty stworzone z myślą o ludziach aktywnych. ProStic dzięki swej wyjątkowej formule pomaga utrzymać we właściwej kondycji mięśnie i stawy oraz zapewnić ich elastyczność i sprawność ruchową. Wspiera kondycję stawów, które wraz z wiekiem ulegają zniszczeniu. Wszystko to na bazie naturalnych składników.

http://beskidzkitopor.pl/

 

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*