Jakie będą nasze Kursy w roku 2018? - BiegiGorskie.pl

Jakie będą nasze Kursy w roku 2018?

Mam na to jasną odpowiedź: będą jeszcze lepsze! Ponieważ:

1. Będziemy mieszkać i uczyć w nowym Flight Parku Jaworowy.
To miejsce, które od początku istnienia Beskidzkiej Szkoły Latania było w naszych planach a od 2000 r. robiliśmy wszystko, by wybudować własną przestrzeń dokładnie dostosowaną do potrzeb paralotniowego szkolenia. A według mnie niema ciekawszej lokalizacji niż kombinacja: parking, lądowisko, kolejka linowa na najlepsze miejsce do wysokich lotów w Czeskiej Republice – Jaworowy Wierch. Tu właśnie budujemy, strefę relaksu, miejsca do nauki, zakwaterowania i wszystko to co spełni wasze oczekiwania. Miej przejazdów samochodem, więcej latania, więcej czasu na trening i zabawę. To jest to na co czekamy i po prostu to robimy!

2. W roku 2018 uczymy w nieco zmienionym składzie instruktorów. Renek Podpinka wyruszył w podróż do Nowej Zelandii za Baldą, Tomem Krištůfkem i Tomem Svobodou – wygląda na to, że już niebawem będziemy tam musieli założyć oddział El Speedo i wyruszyć za tą wesołą ekipą! Za to z „tacierzyństwa” wraca dobrze znany starszym absolwentom Radim Kollega. Z Radimem zawsze prowadziliśmy kursy na wesoło i z pełnym zaangażowaniem. Już się cieszymy na jego powrót!

3. Dla waszego komfortu i najlepszych odczuć utrzymujemy schemat treningu 7+2 dni. Zaczynamy w sobotę rano na łączkach i kontynuujemy do niedzieli. To czas gdy startowiska do wysokich lotów są pełne pilotów i miotanie się lub czekanie pomiędzy nimi nie jest tym co zaczynający pilot chce. Spokojnie. My w tym czasie jesteśmy na małych górkach a w trakcie dni roboczych startowiska są puste :-). A dodatkowo jako jedyni w Czechach posiadamy trzy prywatne startowiska do wysokich lotów – to ważny element dla Twojego bezpieczeństwa i płynnego przebiegu szkolenia wysokich lotów. Także w razie potrzeby (złej pogody) na nich możemy dokończyć program szkolenia w czasie 2 rezerwowych dni.

4. Poprawiliśmy wasz komfort w nowych uprzężach FUERTA model 2018. Cały rok udoskonaliliśmy ten nowy szkolny model, by w sposób prosty, bezpieczny i wygodny spełniał wymogi szkolenia. Zmiana w tych uprzężach jest jest dosyć spora – niebawem udostępnimy pełny opis.

5. Nadal aktualny El Speedo rabat 3+1 i 1+1
Często pytacie czy w tym roku także jest ważna oferta grupowa 3+1 i zniżka dla dwóch dziewczyn 1+1. Nie martwcie się, także w tym roku są uruchomione zniżki i wystarczy dopisać waszą grupę przy wypełnianiu zgłoszenia. Zarejestrujemy wasze zgłoszenie, potwierdzimy i gdy będzie trzeba zadzwonimy.

6. W El Speedo nie płacisz za dodatkowe dni treningu. Pewnie słyszeliście od znajomych, że z powodu złej pogody muszą dolatać kurs, by otrzymać licencję. Przez to ich kurs jest coraz droższy a sprzęt i tak nie jest dostępny. To z całą pewnością nie jest to uczeń naszej Beskidzkiej szkoły! Ponieważ istnieje obowiązkowy program szkolenia a dodatkowe loty od zawsze są w cenie kursu. A wiecie dlaczego? Ponieważ kursy prowadzimy nieprzerwanie przez cały sezon. Mamy do dyspozycji swoje prywatne startowiska i bez tłoku, w spokoju możemy indywidualnie zająć się każdym kursantem.

Cena pełnego szkolenia paralotniowego: 8900 CZK

Chcielibyśmy byście docenili nasze pełne oddanie i indywidualne podejście El Speedo instruktorów podczas waszego szkolenia. Wierzymy, że docenicie wysoki poziom naszych kursów, który ma istotny długoterminowy wpływ na jakość waszego przygotowania.

Możliwe, że z początkiem roku cena szkolenia zdrożeje, więc jeżeli zastanawiasz się ze znajomymi nad kursem warto już zarezerwować miejsce za gwarantowaną kwotę.

Co cena 8900 CZK zawiera?
– pracę instruktorów (teoretyczną i praktyczną naukę)
– wypożyczenie kompletów paralotniowych
– wypożyczenie radiostacji
– wypożyczenie książek edukacyjnych
– ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone osobom trzecim
– starty na naszych startowiskach i miejscach do lądowania
– transport na miejsce szkolenia i pomiędzy terenami treningowymi
– końcowy egzamin na licencję PL-A
– darmowe WI-FI
– fotografie i widea z całego kursu

Oprócz tego otrzymujecie w cenie:
– książkę PARAGLIDING o wartości 200 CZK
– dostęp do teoretycznej nauki on-line przed kursem
– roczne konto Student na platformie edukacyjnej www.eparagliding.cz o wartości 990 CZK
– licencję El Speedo CLUB PILOT pozwalającej na latanie pod nadzorem instruktora
– prezent El Speedo

Największe i najbardziej popularne centrum szkolenia paraglidingu nie powstaje przez wykupienie reklamy. Za tym faktem kryje się wiele lat pracy, treningu, przygotowań, pomysłów, spotkań, szukania, testowania, inwestycji, kilka tysięcy zadowolonych klientów i wykwalifikowany zespół ludzi, którzy tworzą El Speedo.

Dowiedz się więcej o naszych kursach i szkoleniach

Więcej o Kursie podstawowym

Terminy i zgłoszenia

Program indywidualny

Zastanów się co robić po kursie.
Co to jest El Speedo program HAWK?
Nasze kursy trwają nieprzerwanie przez cały sezon i jako jedyni w Czeskiej Republice oferujemy absolwentom Kursu podstawowego bezpłatne latanie pod okiem instruktora lub dwuletni program treningowy HAWK. Czyli możliwość dołączenia do któregokolwiek Kursu podstawowego i wspólnego trenowania.
Cena: 4900 CZK
W cenie otrzymujecie radiostację z zaprogramowanymi kanałami do komunikacji z instruktorem.
Najważniejsze jest Twoje bezpieczeństwo i przyjemne latanie.

Więcej o programie HAWK

Więcej o naszym programie dla Absolwentów

Dalsze szkolenie dla Absolwentów

Czekamy na was w Beskidach.
Do zobaczenia! Dalibor Carbol i instruktorzy El Speedo

Napisane przez

Radosław Kuczyński

Pilot www.elspeedo.pl