Montrail Liga Biegów Górskich 2012 - BiegiGorskie.pl

Montrail Liga Biegów Górskich 2012

Montrail Liga Biegów Górskich (MLBG) to ranking polskich biegaczy górskich. Adresowana jest do wszystkich miłośników biegów górskich zarówno amatorów jak i zawodników wyczynowych.

Jest formą promocji biegów górskich, wspólną zabawą, a także rywalizacją w celu wyłonienia najlepszych polskich biegaczy górskich.

Motto Ligi 2012: „Zdobądź górę – pokonaj siebie…”

-> Zobacz pełny regulamin <-

Napisane przez

Krzysztof Szwed

2 komentarze to “Montrail Liga Biegów Górskich 2012”

  1. Kazik pisze:

    Koleżanki i koledzy, biegacze górscy. Powyżej macie odnośnik do regulaminu jaki obowiązywał w MLBG 2012. Przeczytajcie, jeżeli tego jeszcze nie zrobiliście i oczekujemy na wasze uwagi, czy ten reg. jest optymalny, czy chcielibyście coś zmienić, poprawić. Jesteśmy otwarci na propozycje które obiecujemy rozważyć, bo to wy tworzycie tę ligę, waszą obecnością na biegach górskich. Już nie długo admin uruchomi konkurs Złotych Kozi na najlepsze biegi górskie 2012 roku.. Będziecie mogli głosować na biegi które waszym zdaniem zasługują na uznanie. Pozdrawiam i oczekujemy Tu w tym temacie na wsze uwagi.

    • KRIS pisze:

      Nikt nie napisał żadnej uwagi więc ma się rozumieć, że regulamin został zaakceptowany i obowiązywać będzie w następnym sezonie na 213 rok 🙂

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*