Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.10) - BiegiGorskie.pl

Liga Biegów Górskich ATTIQ (cz.10)

Rozegrany w Święcku III Bieg Górski o Podkowę nie był dużym biegiem jednak troszkę nam namieszał w czołówce. Na tyle “troszkę”, że mamy nowego lidera rozgrywek i to zza naszej południowej granicy.

Po zajęciu drugiego miejsca w Święcku na fotel lidera wdrapał się dobrze w polskich biegach górskich znany – znakomity Czech – od niedawna biegający w grupie Muay Running TeamPavel Brydl!

Dotychczasowy lider – Piotr Biernawski (ATTIQ/Salming Team) spadł na drugie miejsce …

Foto: Jacek Deneka-UltraLovers

… a tuż za nim kolejny zawodnik z podium w Świecku – Radosław Boniec.

Foto: Time-sport.pl

Wśród Pań nadal na prowadzeniu z dużą przewagą Kinga Kwiatkowska (Alpin Sport HOKA One One Team)

Foto: Jacek Deneka-UltraLovers

Przed Beatą Lange (Biłgoraj Biega)

Foto: Jolanta Błasiak-Wielgus

i Katarzyną Wilk (Pleśna)

Zdj: Foty Beaty

Na 4 pozycję awansowała Joanna Hoja (Alpin Sport HOKA One One Team).

A do grupy pościgowej zawodniczek sklasyfikowanych na 5 miejscu dołączyła zwyciężczyni Biegu o Podkowę – Martyna Adamczyk.

Foto: Time-sport.pl

Także w klasyfikacji drużynowej nastąpił niespodziewany atak Alpin Sport HOKA One One Teamu, który dogonił zawodników Muay Running Team

A już w najbliższy weekend rozgrywany na 4 dystansach (13km, 30km, 60km, 90km) – Duch Pogórza

Po 10 kolejkach w ATTIQ Lidze Biegów Górskich sklasyfikowanych mamy: 5.098 zawodników (1.394 kobiety i 3.704 mężczyzn)

Czołówka klasyfikacji drużynowej:

1-2. Muay Running Team – 47 pkt

1-2. Alpin Sport HOKA One One Team – 47 pkt

3-4. ATTIQ Team/Salming – 19 pkt

3-4. Biłgoraj Biega – 19 pkt

Tradycyjnie przypominamy że wszystkie wyniki możecie zobaczyć na naszej -> platformie ligowej <-.

KOBIETY:

-> Pełna klasyfikacja KOBIET <-

Kategorie wiekowe Ligi:

Juniorki(K16-19):

1.(…) …………….. – …. pkt
2.(…) …………….. – …. pkt
3.(…) …………….. – …. pkt

Seniorki I (K20-29):

1.(5) Karolina Obstój (Muay Running Team) – 200 pkt
2.(12) Katrzyna Solińska (Cisowianka Team) – 195 pkt
3.(15) Emilia Liputa – 180 pkt

Seniorki II (K30-39):

1.(1) Kinga Kwiatkowska (Alpin Sport HOKA One One Team) – 470 pkt
2.(3) Katarzyna Wilk (Pleśna) – 240 pkt
3.(4) Joanna Hoja (Alpin Sport HOKA One One Team) – 210 pkt

Masters (K40-49):

1.(2) Beata Lange (Biłgoraj Biega) – 280 pkt
2.(5) Agnieszka Kochaniak (AKG Łódź) – 200 pkt
3.(13) Katarzyna Krym (Herzog Running Team) – 190 pkt

Weteranki I (K50-59):

1.(13) Maria Domiszewska – 190 pkt
2.(33) Ewa Pałuzewicz (Visegrad Maraton Rytro) – 130 pkt
2.(81) Danka Jedrichovska (Maras Team) – 115 pkt

Weteranki II (K60+):

1.(210) Anna Morawska – 45 pkt
2.(260) Barbara Kroenke (Obozybiegowe.pl) – 30 pkt
2.(260) Hanna Sypniewska (Spartanie Dzieciom/Golden Team) – 30 pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(…) …………….. – …. pkt
2.(…) …………….. – …. pkt
3.(…) …………….. – …. pkt

Najlepsze zawodniczki w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(5) Martyna Adamczyk – 200 pkt
2.(19) Dominika Bolechowska (Alpin Sport HOKA One One Team) – 160 pkt
3.(29) Kinga Gomołysek (Matner Running Team)- 145 pkt

Najlepsze zawodniczki na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Kinga Kwiatkowska (Alpin Sport HOKA One One Team) – 385 pkt
2.(2) Beata Lange (Biłgoraj Biega) – 280 pkt
3.(5) Justyna Jasłowska (Posmakuj Run Team) – 200 pkt
3.(5) Natalia Tomasiak (Salomon Suunto Team) – 200 pkt
3.(5) Natalia Bihun (Gtrat) – 200 pkt
3.(5) Irmina Sikora-Kołodziej (Biesy i Czady) – 200 pkt
3.(5) Karolina Obstój (Muay Running Team)– 200 pkt
3.(5) Agnieszka Kochaniak (AKG Łódź) – 200 pkt

Najlepsze zawodniczki na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(33) Barbara Olschimke-Marmurowicz (Kolorowa Drużyna Nessi) – 130 pkt
1.(33) Renata Dyduła (Ital Car Team) – 130 pkt
3.(43) Martina DVOŘÁKOVÁ – 100 pkt
3.(43) Małgorzata Pazda-Pozorska (Muay Running Team) – 100 pkt

Czołówka zawodników Ultra Challenge Of Poland:

1. Renata Dyduła (ITAL CAR TEAM) – 173 km
2. Katarzyna Gnot – 118 km
2. Ira Kondratiuk (BBrunners) – 118 km
2. Barbara Olschimke-Marmurowicz (Kolorowa Drużyna Nessi) – 118 km

-> Wszystkie wyniki kobiet Ultra Challenge Of Poland <-

MĘŻCZYŹNI:

-> Pełna klasyfikacja MĘŻCZYZN <-

Kategorie wiekowe Ligi:

Juniorzy (M16-19):

1.(26) Marcel Broj (BROJ TEAM ŹLINICE) – 150 pkt
2.(101) Jakub Fudali (Runonline.pl Team) – 81 pkt
3.(227) Adam Gruda (Maraton Nowa Ruda) – 45 pkt

Seniorzy I (M20-29):

1.(3) Radosław Boniec – 270 pkt
1.(13) Paweł Kida – 180 pkt
3.(20) Mikołaj Klimczak (Juvenia)- 160 pkt
3.(20) Atrur Jendrych (Biegający Świdnik) – 160 pkt

Seniorzy II (M30-39):

1.(1) Pavel Brýdl (Muay Running Team)– 295 pkt
2.(4) Łukasz Wawrzyniak (#wawrzynteam) – 220 pkt
2.(6) Marcin Węgiel (Polwax Racing Team) – 213 pkt

Masters (M40-49):

1.(2) Piotr Biernawski (ATTIQ Team/Salming) – 280 pkt
2.(4) Dominik Włodarkiewicz (Dynafit Polska) – 220 pkt
2.(7) Łukasz Jaworek (Wniebowzięci) – 200 pkt

Weterani I (M50-59):

1.(11) Marek Sokołowski (Alpin Sport HOKA One One Team) – 191 pkt
2.(26) Grzegorz Czyż (GRUPA AZOTY – AUTOMATYKA TARNÓW) – 150 pkt
3.(33) Robert Kuriata (Zlb Złotoryja) – 130 pkt

Weterani II (M60+):

1.(226) Zbigniew Szatanik (Ujsoły) – 47 pkt
2.(275) Ireneusz Mędrala – 39 pkt
3.(290) Jerzy Haduch (SANOK i OKOLICE) – 37 pkt

Najlepsi zawodnicy w stylu alpejskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(…) …………….. – …. pkt
2.(…) …………….. – …. pkt
3.(…) …………….. – …. pkt

Najlepsze zawodnicy w stylu anglosaskim (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(1) Piotr Biernawski (ATTIQ Team/Salming) – 195 pkt
1.(25) Michał Stopa – 155 pkt
1.(26) Marcel Broj (BROJ TEAM ŹLINICE) – 150 pkt

Najlepsze zawodnicy na długim dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(4) Łukasz Wawrzyniak (#wawrzynteam) – 220 pkt
1.(4) Dominik Włodarkiewicz (Dynafit Polska) – 220 pkt
2.(7) Pavel Brýdl (Muay Running Team)- 200 pkt
2.(7) Łukasz Jaworek (Wniebowzięci) – 200 pkt
2.(7) Tomasz Koczwara – 200 pkt

Najlepsze zawodnicy na ultra dystansie (w nawiasie miejsce w kategorii open):

1.(17) Andrzej Zieliński (HRmax) – 170 pkt
2.(36) Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 126 pkt
3.(19) Roman Ficek (MUAY RUNNING TEAM/XRUN) – 100 pkt

Czołówka zawodników Ultra Challenge Of Poland:

1. Andrzej Zieliński (HRmax) – 174,5 km
2. Łukasz Dyduła (ITAL CAR TEAM) – 173 km
3. Mariusz Miśkiewicz (Biegiem Przez Chybie) – 163,5 km

-> Wszystkie wyniki mężczyzn Ultra Challenge Of Poland <-

-> REGULAMIN Ligi Biegów Górskich ATTIQ <-


Sponsorem tytularnym Ligi Biegów Górskich jest marka ATTIQ:

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży trofeów sportowych jest firma TRYUMF

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich z branży samochodowej jest firma SsangYong – innowacyjna koreańska marka ludzi aktywnych.

Strategicznym Sponsorem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ  z zakresu suplementacji sportowej jest marka ALE 

Partnerem technicznym Ligi Biegów Górskich ATTIQ  z zakresu zaawansowanych systemów pomiarowych jest  GARMIN Polska

Partnerem Technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich w zakresie rozwiązań informatycznych jest firma ANDROBIT

Partnerem technicznym ATTIQ Ligi Biegów Górskich w zakresie regeneracji jest firma SALCO

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*