Sale szkoleniowe w okolicy Rynku w Krakowie - BiegiGorskie.pl

Sale szkoleniowe w okolicy Rynku w Krakowie

Organizujesz konferencje w Krakowie i szukasz sali konferencyjnej zlokalizowanej w okolicy Rynku Głównego? Sprawdź, jakie obiekty są warte Twojej uwagi!

Kraków to jedno z miast, w którym odbywa się wiele konferencji i eventów biznesowych. Infrastruktura eventowa Krakowa sprzyja organizacji tego typu spotkań – znajdziemy tu wiele obiektów konferencyjnych i hoteli, które posiadają sale konferencyjne wraz z niezbędnym zapleczem. Pełna lista ośrodków na konferencje w innych regionach polski znajduje się na portalu http://www.salekonferencyjne.pl/.

Wielu organizatorów wybiera sale konferencyjne w okolicy Rynku w Krakowie – jest on oddalony o zaledwie kilka minut spaceru od Dworca Głównego w Krakowie, a także wyjątkowo klimatyczny. To w końcu jedna z głównych atrakcji turystycznych w Grodzie Kraka, odwiedzana licznie przez turystów z całego świata. Które sale konferencyjne w okolicy Rynku w Krakowie warto wziąć pod uwagę, wybierając obiekt na event biznesowy?

Best Western Plus Kraków Old Town***

Hotel Best Western Plus Kraków Old Town*** usytuowany jest przy ul. Gertrudy, w sąsiedztwie Rynku Głównego w Krakowie oraz Zamku Królewskiego na Wawelu. Jego lokalizacja pozwala w łatwy i szybki sposób dotrzeć nie tylko na Rynek, ale i na Dworzec Główny w Krakowie – wystarczy kilka minut spaceru, aby się tam znaleźć. Hotel Best Western Plus Kraków Old Town*** posiada doskonałe warunki, jeśli idzie o organizację konferencji. Znajdziemy w nim dwie sale konferencyjne, które pomieszczą do 65 osób. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Organizatorzy konferencji mogą też skorzystać z przerw kawowych lub cateringu w wydaniu hotelu. Równocześnie hotel posiada zaplecze noclegowe dla 170 gości.

Hotel Kossak****

Hotel Kossak**** zlokalizowany jest przy Placu Kossaka, nieopodal ulicy Zwierzynieckiej i krakowskich Plant. To oznacza, że na Rynek dotrzemy w zaledwie kilka minut, spacerując zielonymi Plantami. Hotel Kossak specjalizuje się w organizacji eventów biznesowych, posiada m.in. własne centrum konferencyjne, na które składają się 3 sale konferencyjne oraz piękna Oranżeria. Sale konferencyjne można dowolnie łączyć – dzięki mobilnym ścianom. Uzyskana w ten sposób przestrzeń pozwala na organizację konferencji dla grupy nawet 170 osób. Organizatorzy konferencji mogą liczyć na zaplecze gastronomiczne i multimedialne, a także skorzystać z bazy noclegowej – hotel posiada 120 miejsc noclegowych dla swoich gości.
Inne hotele w Krakowie można znaleźć na stronie http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

Napisane przez

Dominik Ząbczyński

Jeszcze nie skomentowany

Dodaj swój komentarz

Wiadomość

*