Skyrunner® Poland Series - cz.3 - BiegiGorskie.pl

Skyrunner® Poland Series – cz.3

Niesamowita Ewa Majer oraz Robert Faron (oboje NorafSport) konsekwentnie  zmierzają do zdobycia Pucharu Polski Skyrunning (Skyrunner® Poland Series).

W III biegu cyklu – Maratonie Karkonoskim  – Ewa Majer po raz kolejny pokonała z niesamowitą przewagą konkurentki, wyprzedzając drugą na mecie Annę Arseniuk o około 26 minut!

Przypomnijmy, iż Ewa Majer – Mistrzyni Polski na długim dystansie zwyciężyła także w pierwszym biegu cyklu Skyrunner® Poland Series – Chojnik Maratonie i była 7 w Mistrzostwach Polski Skyrunning w Zakopanem.

majer
image-17869

Ewa Ma już 166 punktów przewagi nad drugą w tabeli Dominiką Wiśniewską Ulfik (RMD Montrail Team/SKB Kraśnik) i 178 nad wspomnianą wyżej Anną Arseniuk.

wisniewska
image-17870

Podobnie świetnie sobie radzi w Pucharze Polski Skyrunning Robert Faron, który zdobył dwukrotnie 3 miejsce (w Mistrzostwach Skyrunning i Maratonie Karkonoskim) oraz raz drugie w Chojnik Maratonie.

faron
image-17871

Robert ma 104 pkt przewagi nad Michałem Jachymkiem z Warszawy, który to zapunktował narazie w dwóch biegach – Chojnik Maratonie (5 m-ce) i Maratonie Karkonoskim (4 miejsce) .

Trzecie miejsce zajmuje Przemysław Sobczyk (TG Sokół Zakopane/Dynafit) – trzeci w Chojnik Maratonie i 9 w MP Skyrunning.

-> Pełne wyniki Pucharu Polski Skyrunning – Skyrunner® Poland Series <-

Następne zawody już 23 sierpnia  – 6…3….1…xBabia -100/70/39 km (Mammut Ultra SkyMarathon/ SkyMarathon)